"Aplikacja została zatrzymana". Jak poradzić sobie z BŁĘDEM

| Aktualizacja:

"Aplikacja została zatrzymana" to jeden z najczęstszych błędów, jaki możemy zobaczyć na ekranie naszego urządzenia. Jak sobie poradzić z takim komunikatem?

wróć do artykułu
  • ~SiGe
    (2014-02-11 13:35)
    Cóż za odkrywczy artykuł...
  • ~tryb
    (2014-02-11 13:57)
    albo zamiast ściągać ogrom niesprawdzonych, błędnych, niekompatybilnych i owirusowanych aplikacji, lepiej iść w jakość i mieć mniej, ale za to sprawdzonych i używanych przez wielu użytkowników, typu apka panoramy firm do wyszukiwania lokalnego, albo jakieś pewne aplikacje organizujące grafik, czy skracające czas wykonywania wielu czynności typu szybkie płatności mobilne czy strony mobilne poszczególnych sklepów.
  • ~przemas
    (2014-02-11 16:04)
    format dysku C, lekiem na całe zło ;]
  • ~Kacha
    (2014-04-02 14:26)
    A mi pomogła pierwsza rada czyli wyczyszczenie danych i mój android wyzdrowiał! Bardzo dziękuję za pomoc!!!
  • ~valdi
    (2014-05-10 15:40)
    Ale są aplikacje na siłę zainstalowane przez operatora powodujące błędy - ale bez możliwości odinstalowania. Czyszczenie pomaga tylko na jakiś czas.
  • ~Iphone
    (2014-06-07 12:14)
    Ale iphone na zdjęciu :)
  • ~miki
    (2014-07-04 21:40)
    "Aplikacja ustawienia została zatrzymana"
    SZACH MAT
  • ~xyz
    (2014-10-15 14:07)
    Klawiatrua LG została zatrzymana...
  • ~Agnieszka
    (2014-11-14 19:51)
    "Potem trzeba uruchomić wyczyść pamięć podręczną i wyczyść dane", czy to usuwa wiadomości, gdy robię tą czynność przy zatrzymaniu aplikacji wiadomości?
  • ~andre.lasser7@gmail.com
    (2015-03-21 20:22)
    Witam niestety i u mnie nie moge otworzyc kontaktow, ani nie mam internetu w Samsung Galaxy S4 bo wczesniej chcac odzyskac troche wiecej pamieci w telefonie, pokasowalem niektore aplikacje, prawdopodobnie rowniez te dzieki ktorym moglem otwierac kontakty i google.
  • ~Adam
    (2015-03-28 11:42)
    "Jeśli to nie działa, to wchodzimy do ustawień telefonu, następnie wybieramy aplikacje" - a co jeśli aplikacja "ustawienia" generuje błąd "aplikacja ustawienia została zatrzymana"? Nie mogę nawet wyczyścić pamięci, bo "ustawienia" się przymusowo wyłączają.
  • ~vito
    (2015-08-08 09:04)
    "Niestety,program uruchamiajacy zostal zatrzymany"...i juz NIE wejdziesz do sieci.
  • ~Kubs
    (2015-09-25 09:27)
    Porada prosta i praktyczna. Czyszczenie danych pomogło i zmora piątkowego poranka została odegnana. Dzięki.
  • ~RR
    (2015-10-01 11:32)
    Błagam... powyższa informacja ma komuśpomóc to dziękuję, najproście zaorać całość bo wyskakuje błąd... może by tak odszukać powód a nie leczyć syfa pudrem?
  • ~Anna
    (2015-10-02 10:20)
    Dzięki mój tablet po wyczyszczeniu pamięci już działa:)Pozdrawiam
  • ~HTC
    (2015-10-06 10:09)
    a cojesli tenkomunikat "niestety aplikacja interfejs została zatrzymana" pojawia się ciągle uniemożliwiajać zrobienieczegokolwiek na tele...? niema mowy o zmianie czegokolwiek w ustawieniach , bo niemożna przez ten ciagle wyskakujacy komunikat tam wejsc. POMOCY
  • ~paulina
    (2015-10-16 11:24)
    Ahhh nie daje rady z tym
  • ~Daria
    (2015-10-18 14:47)
    Mam tel LG L Fino na umowę w Play, oczywiście jeszcze ponad rok spłacania no i niestety nie mam zasięgu mimo wyłączania i włączania telefonu, wyjmowania karty sim itp. Dodatkowo wyświetla mi się komunikat" niestety,com.Ige.ime został zatrzymana". Nie wiem co zrobić ;/ i zaczynam się powoli wku...
    Proszę o pomoc;)
  • ~ola
    (2015-10-30 12:09)
    jak dlaczgo ze hej ale
  • ~magda