"Aplikacja została zatrzymana". Jak poradzić sobie z BŁĘDEM

| Aktualizacja:

"Aplikacja została zatrzymana" to jeden z najczęstszych błędów, jaki możemy zobaczyć na ekranie naszego urządzenia. Jak sobie poradzić z takim komunikatem?

wróć do artykułu
  • ~miki
    (2014-07-04 21:40)
    "Aplikacja ustawienia została zatrzymana"
    SZACH MAT
  • ~Adam
    (2015-03-28 11:42)
    "Jeśli to nie działa, to wchodzimy do ustawień telefonu, następnie wybieramy aplikacje" - a co jeśli aplikacja "ustawienia" generuje błąd "aplikacja ustawienia została zatrzymana"? Nie mogę nawet wyczyścić pamięci, bo "ustawienia" się przymusowo wyłączają.
  • ~Agnieszka
    (2014-11-14 19:51)
    "Potem trzeba uruchomić wyczyść pamięć podręczną i wyczyść dane", czy to usuwa wiadomości, gdy robię tą czynność przy zatrzymaniu aplikacji wiadomości?
  • ~vito
    (2015-08-08 09:04)
    "Niestety,program uruchamiajacy zostal zatrzymany"...i juz NIE wejdziesz do sieci.
  • ~tryb
    (2014-02-11 13:57)
    albo zamiast ściągać ogrom niesprawdzonych, błędnych, niekompatybilnych i owirusowanych aplikacji, lepiej iść w jakość i mieć mniej, ale za to sprawdzonych i używanych przez wielu użytkowników, typu apka panoramy firm do wyszukiwania lokalnego, albo jakieś pewne aplikacje organizujące grafik, czy skracające czas wykonywania wielu czynności typu szybkie płatności mobilne czy strony mobilne poszczególnych sklepów.
  • ~SiGe
    (2014-02-11 13:35)
    Cóż za odkrywczy artykuł...
  • ~przemas
    (2014-02-11 16:04)
    format dysku C, lekiem na całe zło ;]
  • ~Kacha
    (2014-04-02 14:26)
    A mi pomogła pierwsza rada czyli wyczyszczenie danych i mój android wyzdrowiał! Bardzo dziękuję za pomoc!!!
  • ~andre.lasser7@gmail.com
    (2015-03-21 20:22)
    Witam niestety i u mnie nie moge otworzyc kontaktow, ani nie mam internetu w Samsung Galaxy S4 bo wczesniej chcac odzyskac troche wiecej pamieci w telefonie, pokasowalem niektore aplikacje, prawdopodobnie rowniez te dzieki ktorym moglem otwierac kontakty i google.
  • ~Iphone
    (2014-06-07 12:14)
    Ale iphone na zdjęciu :)
  • ~Mati
    (2015-12-31 14:36)
    mam problem z telefonem LG E460 wyskakuje co minute przepraszamy aplikacja została zatrzymana WeQR
  • ~magda
    (2015-10-30 21:11)
    Witam, posiadam lgE460 niestety wyszukiwarka google została zatrzymana oto takie info wyskoczyło wcześniej go zresetowslam działał jakiś czas, kontakty mogę wybierać ale nic poza tym pisać SMS nie mogę ...proszę o pomoc
  • ~Dada
    (2016-09-23 19:36)
    Zadziałało!! :) Dzięki temu moja klawiatura w Samsungu działa bez zarzutu. Bardzo pomocny post, za co dziękuję pięknie :)
  • ~Android ssie
    (2015-12-23 11:24)
    Na szczęście na iOS nie ma takich problemów
  • ~daniel
    (2016-04-06 15:11)
    mi nawet hard reset nie pomogl
  • ~dobre pomarańczowe
    (2016-11-21 15:38)
    Dziękuję bardzo pomogliście 😊
  • ~RR
    (2015-10-01 11:32)
    Błagam... powyższa informacja ma komuśpomóc to dziękuję, najproście zaorać całość bo wyskakuje błąd... może by tak odszukać powód a nie leczyć syfa pudrem?
  • ~samek
    (2016-11-24 17:11)
    U mnie wyskakuje aplikacja uruchamiania została zatrzymana.
  • ~Bobek 16
    (2016-02-29 20:36)
    Musiałem czyścić pamięć jakieś 60 raxy i dalej nie działa
  • ~Kubs
    (2015-09-25 09:27)
    Porada prosta i praktyczna. Czyszczenie danych pomogło i zmora piątkowego poranka została odegnana. Dzięki.

Może zainteresować Cię też: