• Wybór odpowiedniego sprzętu drukującego do firmy to wyzwanie – podejmując taką decyzję, musimy uwzględnić znacznie więcej czynników niż tylko cenę urządzenia czy jego wydajność. Tu kluczowe jest planowanie długoterminowe. Musimy wiedzieć, ile korzystanie z urządzenia będzie nas kosztowało w dłuższym przedziale czasowym, jak długo będziemy mogli z niego korzystać i jak częste będą ewentualne przestoje w jego pracy. Przez lata dla wielu użytkowników istotne było też np. to, czy do danej drukarki dostępne są tzw. zamienniki atramentów – na szczęście teraz na rynku znajdziemy urządzenia, w których stosowanie nieoryginalnych pojemników z tuszami straciło rację bytu.
 • Facebook
  42
  79
  Facebook idzie na wojnę z polskimi narodowcami. W specjalnym oświadczeniu portal społęcznościowy zapowiedział, że nie tylko usuwa konta tych organizacji z serwisu, ale także będzie kasował wszystkie posty, w któryh pojawiać się będą symbole tych organizacji.
 • Huawei P20 Pro i Samsung Galaxy S9+
  1
  9
  Galaxy S9+ to popis siły Samsunga i najlepszy telefon Koreańczyków. Rewelacyjny aparat, perfekcyjnie działanie i piękny wygląd powinny mu zapewniać pozycję rynkowego lidera na długie miesiące. Zupełnie jednak niespodziewanie wyrosła mu konkurencja w postaci Huaweia P20 Pro, który w dodatku ma coś, czego Galaxy S9+ nie ma.
 • Facebook
  5
  70
  Facebook - tak, jak obiecywał - stosuje się do nowej dyrektywy RODO. W związku z tym prosi użytkowników o zaakceptowanie nowej wersji regulaminu. Warto skorzystać z okazji i nie akceptować go bez czytania. Wytrwali, których nie zwiodą wielkie guziki "akceptuj", znajdą w środku zapisy, które nawet w Stanach Zjednoczonych, luźniej podchodzących do danych osobowych, wzbudziły spore kontrowersje.
 • Facebook
  3
  3
  Facebook wreszcie opublikował informacje o tym, co wolno, a czego nie wolno zamieszczać na portalu społecznościowym. Po raz pierwszy firma umożliwia też odwołanie się od decyzji moderatora o ocenzurowaniu naszych postów.
 • Detroit Become Human
  8
  Wyobraźcie sobie świat, w którym androidy zastępują ludzi w większości prac - stają się m.in ogrodnikami, opiekunami, pracownikami fizycznymi. Są jednocześnie traktowane jak zwykły sprzęt AGD. Część z robotów uzyskuje jednak ludzkie uczucia i świadomość i zaczynają się buntować, zabijając swoich opiekunów. W tym świecie gracz poznaje historię trójki bohaterów.
 • Gmail
  Wielu użytkowników Gmaila zaskoczyło to, co znaleźli w folderze z wysłaną pocztą. Skrzynka wyglądała bowiem tak, jakby konta same z siebie wysyłały spam.
 • Trudno sobie wyobrazić nowoczesną firmę bez drukarki – codziennie przygotowujemy przecież wydruki najróżniejszych dokumentów, prezentacji czy zdjęć.  Jak jednak wybrać urządzenie, które optymalnie sprawdzi się w takich zastosowaniach i zapewni odpowiednio wysoką jakość i szybkość wydruków, a jednocześnie nie zrujnuje firmowych finansów? Doskonałym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po nowoczesną drukarkę atramentową firmy Epson – pioniera i lidera rynku rozwiązań drukujących dla domu i biznesu.
 • God of War
  Kratos powraca. Po tym, jak zabójca greckich bogów zniszczył Olimp, spartański wojownik znalazł się na mroźnej północy. Czeka go jednak jeszcze jedna wyprawa. A podczas niej poznamy zupełnie inną stronę tego potężnego wojownika.
 • Sea of Thieves
  Microsoft daje nam wszystkim po butelce rumu i okręcie oraz wysyła w pirackich celach na Karaiby. Sea of Thieves, to jednak gra skierowana dla specyficznej grupy docelowej. Samotny żeglarz nie w niej bowiem czego szukać.
 • Od lewej: Jeffrey Wernick, Brittany Kaiser, Krzysztof Gagacki
  28
  158
  Opracowana przez Polaków technologia może okazać się lekarstwem na chorobę, która toczy współczesny internet. "To rozwiązanie może naprawić Facebooka" - powiedziała na konferencji prasowej w Nowym Jorku Brittany Kaiser.
 • Huawei MediaPad M5 10
  6
  Huawei mocno pracuje nad tym, by być w Polsce technologiczną marką numer 1. Pod względem ilości sprzedanych smartfonów jest tuż za Samsungiem, pod względem ilości sprzedanych tabletów wg. danych GfK Polonia jest liderem rynku. Tyle, że popyt na nie konsekwentnie maleje. Gdy ekrany w telefonach stają się coraz większe, coraz mniej ludzi widzi sens kupowania kolejnego urządzenia bez jakiejś wartości dodanej. I uczciwie muszę przyznać, że coś w tym jest, sam złapałem się na tym, że mój stary iPad leży pod stertą nieprzeczytanych gazet, a ja nie mam specjalnej potrzeby sięgania po niego – smartfon w zupełności mi wystarcza. Dlatego też byłem bardzo ciekawy, czy MediaPad M5 10 zmieni moje przyzwyczajenia.
 • W 2017 r. odnotowano 1453 przestępstw, których tłem był antysemityzm

  Niemcy zalewa antysemicka fala. Żydzi za Odrą są prześladowani i atakowani

 • Zbigniew Maj

  Maj: Dzień mojego zatrzymania to dzień tłumaczenia się ministrów z nagród i kolejny dzień protestu niepełnosprawnych

 • Kontrmanifestacja narodowców

  "To za Polskę, tępa k...o!". Narodowcy zaatakowali nastolatków po Marszu Równości

Zobacz więcej