• Zdjęcia mózgu wykonane tomografem komputerowym
  9
  107
  Niektóre fabryki w Chinach monitorują fale mózgowe robotników i analizują ich zmiany emocjonalne, by usprawnić pracę; czujniki w czapkach poprawiają też bezpieczeństwo w transporcie – poinformował hongkoński dziennik „South China Morning Post”.
 • Razer Nommo
  2
  Nie wszyscy gracze używają słuchawek. Są też tacy, którzy lubią mocny, głośny dźwięk z głośników. Razer przygotował też coś dla nich – czyli głośniki Nommo z podświetleniem Chroma. Jak to działa? Sprawdźmy.
 • Wybór odpowiedniego sprzętu drukującego do firmy to wyzwanie – podejmując taką decyzję, musimy uwzględnić znacznie więcej czynników niż tylko cenę urządzenia czy jego wydajność. Tu kluczowe jest planowanie długoterminowe. Musimy wiedzieć, ile korzystanie z urządzenia będzie nas kosztowało w dłuższym przedziale czasowym, jak długo będziemy mogli z niego korzystać i jak częste będą ewentualne przestoje w jego pracy. Przez lata dla wielu użytkowników istotne było też np. to, czy do danej drukarki dostępne są tzw. zamienniki atramentów – na szczęście teraz na rynku znajdziemy urządzenia, w których stosowanie nieoryginalnych pojemników z tuszami straciło rację bytu.
 • Facebook
  42
  79
  Facebook idzie na wojnę z polskimi narodowcami. W specjalnym oświadczeniu portal społęcznościowy zapowiedział, że nie tylko usuwa konta tych organizacji z serwisu, ale także będzie kasował wszystkie posty, w któryh pojawiać się będą symbole tych organizacji.
 • Huawei P20 Pro i Samsung Galaxy S9+
  1
  9
  Galaxy S9+ to popis siły Samsunga i najlepszy telefon Koreańczyków. Rewelacyjny aparat, perfekcyjnie działanie i piękny wygląd powinny mu zapewniać pozycję rynkowego lidera na długie miesiące. Zupełnie jednak niespodziewanie wyrosła mu konkurencja w postaci Huaweia P20 Pro, który w dodatku ma coś, czego Galaxy S9+ nie ma.
 • Facebook
  6
  72
  Facebook - tak, jak obiecywał - stosuje się do nowej dyrektywy RODO. W związku z tym prosi użytkowników o zaakceptowanie nowej wersji regulaminu. Warto skorzystać z okazji i nie akceptować go bez czytania. Wytrwali, których nie zwiodą wielkie guziki "akceptuj", znajdą w środku zapisy, które nawet w Stanach Zjednoczonych, luźniej podchodzących do danych osobowych, wzbudziły spore kontrowersje.
 • Facebook
  3
  3
  Facebook wreszcie opublikował informacje o tym, co wolno, a czego nie wolno zamieszczać na portalu społecznościowym. Po raz pierwszy firma umożliwia też odwołanie się od decyzji moderatora o ocenzurowaniu naszych postów.
 • Detroit Become Human
  8
  Wyobraźcie sobie świat, w którym androidy zastępują ludzi w większości prac - stają się m.in ogrodnikami, opiekunami, pracownikami fizycznymi. Są jednocześnie traktowane jak zwykły sprzęt AGD. Część z robotów uzyskuje jednak ludzkie uczucia i świadomość i zaczynają się buntować, zabijając swoich opiekunów. W tym świecie gracz poznaje historię trójki bohaterów.
 • Gmail
  Wielu użytkowników Gmaila zaskoczyło to, co znaleźli w folderze z wysłaną pocztą. Skrzynka wyglądała bowiem tak, jakby konta same z siebie wysyłały spam.
 • Trudno sobie wyobrazić nowoczesną firmę bez drukarki – codziennie przygotowujemy przecież wydruki najróżniejszych dokumentów, prezentacji czy zdjęć.  Jak jednak wybrać urządzenie, które optymalnie sprawdzi się w takich zastosowaniach i zapewni odpowiednio wysoką jakość i szybkość wydruków, a jednocześnie nie zrujnuje firmowych finansów? Doskonałym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po nowoczesną drukarkę atramentową firmy Epson – pioniera i lidera rynku rozwiązań drukujących dla domu i biznesu.
 • God of War
  Kratos powraca. Po tym, jak zabójca greckich bogów zniszczył Olimp, spartański wojownik znalazł się na mroźnej północy. Czeka go jednak jeszcze jedna wyprawa. A podczas niej poznamy zupełnie inną stronę tego potężnego wojownika.
 • Sea of Thieves
  Microsoft daje nam wszystkim po butelce rumu i okręcie oraz wysyła w pirackich celach na Karaiby. Sea of Thieves, to jednak gra skierowana dla specyficznej grupy docelowej. Samotny żeglarz nie w niej bowiem czego szukać.
 • Donald Trump

  Edward Lucas po spotkaniu Putin–Trump: Coś paskudnego wydarzy się niedługo

 • Amber Gold

  Alfabet Amber Gold. Oto słownik polskich elit 2016-2018

 • Jarosław Kaczyński i politycy PiS

  PiS znalazł się w forpoczcie światowego trendu. Demontaż starego porządku, bez baczenia na skutki [FELIETON]

Zobacz więcej