Roaming: Dodatkowe opłaty za dzwonienie i internet za granicą? Jest zgoda dla jednego z operatorów

| Aktualizacja:

Polkomtel, operator sieci Plus, dostał z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zgodę na stosowanie dodatkowych opłat za korzystanie z roamingu w Unii Europejskiej – dowiedział się dziennik.pl. Jeśli je wprowadzi, dzwonienie i surfowanie za granicą nie będzie już tak tanie jak w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~jarko
    (2017-10-16 17:55)
    Kuuna nic nie kapujem. To jusz wyhodzim z unii.
  • ~ewa koby
    (2017-10-13 16:11)
    ewa koby operatorzy przechwytuja twoje dane za granica maja takie prawo i kaza sobie za to placic ukradna ci wszystko co masz na komorce to ich prawo !!!sprzedac dalej bo po to powstali ci zlodzieje opcja okradania funkuje tylko w jedna strone ps nie masz szas obrony skasuja ci dane
  • ~Adamus
    (2017-10-12 15:37)
    Plus widocznie ma sporo klijentów i zachłanność zgubi ich zmniejszy się liczba klijentów plusa normalne
  • ~jabu
    (2017-10-12 03:16)
    No nie wiem ale prawdopodobnie będzie rozwód po 18 latach małżeństwa
  • ~sp
    (2017-10-12 01:35)
    Nie chcę płacić za tych co przesiadują w Brukseli. Nie ma co się oszukiwać, koszty połączeń zagranicznych są wyższe, wcześniej czy później ktoś za to musi zapłacić. Nie liczmy na to, że za nas zapłacą unijni urzędnicy, którzy zrobili sobie dobry uczynek.
  • ~Lech
    (2017-10-11 09:30)
    Próbują wydymać EU.
  • ~Dziedzic.
    (2017-10-11 08:25)
    Niech podają pełną listę tych operatorów co wprowadzą zamiany.Bedzie trza uciekać z plusa!
  • ~Web
    (2017-10-11 07:50)
    jak tylko oficjalnie wprowadza przestaje korzystac z jej sieci ,banda zlodziei i oszustow ,na reklamy na tych baranow co reklamuja daja setki milionow ,
  • ~Kristof
    (2017-10-11 07:23)
    Trzeba będzie pożegnać się z siecią. Jestem u nich 12 lat, nie chcą szanować stałych klientów więc czas na zmiany
  • ~Igor
    (2017-10-11 06:45)
    To czemu nie wniosku ą o obniżenie ceny transmisji danych i połączeń roamingowych w tym zje...ym hucie? Ustawili sobie między sobą bandyckie stawki i teraz wielki płacz. Oo
  • ~JD
    (2017-10-11 06:42)
    Plus zawsze taki był, zachłanny.
  • ~Abonent
    (2017-10-11 00:13)
    Plus wraz z polszmatem tworzą najlepszy złodziejski zgrany duet w historii telewizji cyfryzacji i telekomunikacji ...
  • ~13 lat w plusie
    (2017-10-10 23:59)
    Nienasycona chciwa masa,Odchodzę z plusa ,teraz na pewno zarobicie panowie z polkomtel
  • ~Gomez
    (2017-10-10 23:56)
    Brawo Plus.. jeśli tak ma być to dla mnie nie ma problemu zeby, wrócic do Niemieckiej karty .. wtedy ja będę miał spokój a, wy nie będziecie na mnie zarabiać.
  • ~Hsvsusujsb
    (2017-10-10 23:51)
    Oni nie mają strat, tylko mniejsze zyski. A mniejsze zyski to dla nich strata. Zlodzieje
  • ~Łodzianin
    (2017-10-10 22:56)
    Tak więcej chciał nie chciał pozostaje Orangina ,zachowała się przyzwoicie wobec klienta
  • ~GRZESIU
    (2017-10-10 21:40)
    BANDYCKA - ZŁODZIEJSKA PEŁOWSKA ZGRAJA ODDAŁA W OBCE RĘCE WSZYSTKO . W ZASADZIE NIC JUŻ NIE JEST W POLSKICH RĘKACH . A PORĄBANY KACZOR - TYLKO SMOLEŃSK . RZYGAĆ SIĘ CHCE .
  • ~przetarg przetargu
    (2017-10-10 20:44)
    pamięta kto jak państwo miało dać obywatelowi polskiemu za darmo internet w gniazdku ? ale prywata była niezadowolona więc są horrendalne opłaty, wciąż nie wiadomo za co. dzięki pośrednictwu gangsterów mamy tylko kupy kamieni.
  • ~j23
    (2017-10-10 19:38)
    Czy to aby nie TEN operator wygrał przetarg na telefonizację "wybrańców"?!
  • ~ ect ...
    (2017-10-10 18:48)
    Spokojnie poczekamy na zaskarżenie tej decyzji w KE. Ale na mnie takie "fake newsy" nie działają. Wyłamywanie się z międzynarodowych traktatów i decyzji wiadomo jak się skończy. Poczekamy aż słabi i nieuczciwi sami się wykruszą i ujawnią. Nie będzie później potrzeby szukania ich.

Może zainteresować Cię też: