Roaming: Dodatkowe opłaty za dzwonienie i internet za granicą? Jest zgoda dla jednego z operatorów

| Aktualizacja:

Polkomtel, operator sieci Plus, dostał z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zgodę na stosowanie dodatkowych opłat za korzystanie z roamingu w Unii Europejskiej – dowiedział się dziennik.pl. Jeśli je wprowadzi, dzwonienie i surfowanie za granicą nie będzie już tak tanie jak w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~haka grundbaum walec TWIST - KAMIENICA
    (2017-10-10 17:38)
    qhwa jestem tak zahobione ,że piehdole już nie khadne...
  • ~rsr
    (2017-10-10 18:18)
    Plus- brawo ty! Jeszcze czekam na resztę listy ze zgodami na opłaty i będzie wiadomo, do którego operatora przenieść numer.
  • ~mnus nie plus
    (2017-10-10 18:35)
    aby kase wydoic z czlowieka
  • ~Hej
    (2017-10-10 18:41)
    A myślałem, że będzie normalnie. Nic bardziej mylnego. Śruba się kręci...
  • ~ ect ...
    (2017-10-10 18:48)
    Spokojnie poczekamy na zaskarżenie tej decyzji w KE. Ale na mnie takie "fake newsy" nie działają. Wyłamywanie się z międzynarodowych traktatów i decyzji wiadomo jak się skończy. Poczekamy aż słabi i nieuczciwi sami się wykruszą i ujawnią. Nie będzie później potrzeby szukania ich.
  • ~j23
    (2017-10-10 19:38)
    Czy to aby nie TEN operator wygrał przetarg na telefonizację "wybrańców"?!
  • ~przetarg przetargu
    (2017-10-10 20:44)
    pamięta kto jak państwo miało dać obywatelowi polskiemu za darmo internet w gniazdku ? ale prywata była niezadowolona więc są horrendalne opłaty, wciąż nie wiadomo za co. dzięki pośrednictwu gangsterów mamy tylko kupy kamieni.
  • ~GRZESIU
    (2017-10-10 21:40)
    BANDYCKA - ZŁODZIEJSKA PEŁOWSKA ZGRAJA ODDAŁA W OBCE RĘCE WSZYSTKO . W ZASADZIE NIC JUŻ NIE JEST W POLSKICH RĘKACH . A PORĄBANY KACZOR - TYLKO SMOLEŃSK . RZYGAĆ SIĘ CHCE .
  • ~Łodzianin
    (2017-10-10 22:56)
    Tak więcej chciał nie chciał pozostaje Orangina ,zachowała się przyzwoicie wobec klienta
  • ~Hsvsusujsb
    (2017-10-10 23:51)
    Oni nie mają strat, tylko mniejsze zyski. A mniejsze zyski to dla nich strata. Zlodzieje
  • ~Gomez
    (2017-10-10 23:56)
    Brawo Plus.. jeśli tak ma być to dla mnie nie ma problemu zeby, wrócic do Niemieckiej karty .. wtedy ja będę miał spokój a, wy nie będziecie na mnie zarabiać.
  • ~13 lat w plusie
    (2017-10-10 23:59)
    Nienasycona chciwa masa,Odchodzę z plusa ,teraz na pewno zarobicie panowie z polkomtel
  • ~Abonent
    (2017-10-11 00:13)
    Plus wraz z polszmatem tworzą najlepszy złodziejski zgrany duet w historii telewizji cyfryzacji i telekomunikacji ...
  • ~JD
    (2017-10-11 06:42)
    Plus zawsze taki był, zachłanny.
  • ~Igor
    (2017-10-11 06:45)
    To czemu nie wniosku ą o obniżenie ceny transmisji danych i połączeń roamingowych w tym zje...ym hucie? Ustawili sobie między sobą bandyckie stawki i teraz wielki płacz. Oo
  • ~Kristof
    (2017-10-11 07:23)
    Trzeba będzie pożegnać się z siecią. Jestem u nich 12 lat, nie chcą szanować stałych klientów więc czas na zmiany
  • ~Web
    (2017-10-11 07:50)
    jak tylko oficjalnie wprowadza przestaje korzystac z jej sieci ,banda zlodziei i oszustow ,na reklamy na tych baranow co reklamuja daja setki milionow ,
  • ~Dziedzic.
    (2017-10-11 08:25)
    Niech podają pełną listę tych operatorów co wprowadzą zamiany.Bedzie trza uciekać z plusa!
  • ~Lech
    (2017-10-11 09:30)
    Próbują wydymać EU.
  • ~sp
    (2017-10-12 01:35)
    Nie chcę płacić za tych co przesiadują w Brukseli. Nie ma co się oszukiwać, koszty połączeń zagranicznych są wyższe, wcześniej czy później ktoś za to musi zapłacić. Nie liczmy na to, że za nas zapłacą unijni urzędnicy, którzy zrobili sobie dobry uczynek.

Może zainteresować Cię też: