Trump wściekły na UE za karę dla Google. "Mówiłem wam, że oni wykorzystują USA, ale to się skończy!"

Prezydent Donald Trump skrytykował w czwartek UE na Twitterze za nałożenie na Google kary w wys. 4,34 mld euro za łamanie unijnych przepisów. "Mówiłem wam! Oni naprawdę wykorzystują USA, ale to się skończy!" - napisał prezydent.

wróć do artykułu
  • ~Johny
    (2018-07-19 17:48)
    Przed Putinem pada na kolana , a na Unie szczeka! Rece opadaja! I ten facet jest prezydentem USA? Czy Amerykanom nie wstyd?
  • ~derkuszyn
    (2018-07-19 17:19)
    Brawo KE, bezczelność Google przechodzi wszelkie pojęcie. Mogą zniszczyć praktycznie każdy biznes bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Coś co w ramach państwowych systemów prawnych byłoby nie do pomyślenia, im uchodzi płazem. Niech Pan zabiera sobie swoje Google do Ameryki panie Trump - zlikwidowanie ich monopolu pozwoli natychmiast na stworzenie o wiele lepszych produktów!
  • ~sdf1
    (2018-07-18 13:35)
    Opłaca sie firmie Google płacić kary, skoro świetnie unikają płacenia podatków...
  • ~Rajmund K.
    (2018-07-19 17:26)
    Dlaczego ten dureń nie był taki stanowczy wobec Putina? Trump ,teraz to ty jesteś zwykłym tchórzem i oszustem.Unia powinna odpowiedzieć temu lamusowi.
  • ~Johny
    (2018-07-19 18:24)
    Sojusznik rządu pis.Żenada.!!!!!
  • ~md
    (2018-07-19 19:31)
    Panie Trump - nie ma co robić takich oburzonych dziubów, bo Google to naprawdę łajdacka sitwa.
  • ~gosc z zagranicy
    (2018-07-19 21:21)
    Jak VW zaplacil w USA miliardy kary to jakos milczal,jak KUBA BOGU tak BOG KUBIE . Oko za oko ,zab za zab. On rozumi tylko taka mowe.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-07-19 19:18)
    "Dziubek" to jego znak rozpoznawczy ?
  • ~rychu
    (2018-07-19 22:46)
    skonczy sie trampku, ale dopiero wtedy kiedy ciebie juz nie bedzie !!!!!! kiedy bedziesz w nieslawie na smietniku historii !!!!!!
  • ~żart
    (2018-07-19 17:45)
    U.E. sobie nie radzi. (narzuca swoje podatki). Nikt, nikomu nie narzuca "Google", (darmowego systemu) Android. Unia to jak pies ogrodnika (sam nie żezre, a drugiemu nie da). Już nie wiedzą jak się bronić "matołki" (byłem programistą za "komuny"- upadła). Każdy hu. na swój ustrój.
  • ~tenisówek
    (2018-07-21 02:41)
    Nie da się codziennie bić własnych rekordów głupoty na tłyterze? Siadaj i patrz!
  • ~Byla pisia
    (2018-07-20 09:42)
    Jak pamietam zawsze prezydenci USA zawsze nas poklepywali.mieli nam wizy zniesc od dziesiatkow lat temu .ale zawsze lipa! Samoloty zepsute wcisneli.jaki mial byc za to owset.a tu lipa!!!Ale Polacy wlaza im bez wazeliny !Chyba to takie uwielbienie.
  • ~żart
    (2018-07-19 19:39)
    Ma rację (Staruszek portier - piosenka). Nie było PC-tów, były jabłuszka (AplleMacintosh). Aby takiego kupić. to trzeba mieć "fart" (12 wypłat należało oszczędzać). O "mirkrosofcie" - nie było słychać (w pieluszkach). Dzisiaj opanowali rynek (pamięci potaniały). "Maki" zawsze były drogie -zrezygnowałem. z powody oprogramowania i braku znajomości j.angielskiego. IBM puściła licencję "za darmo" i mamy rozwój informatyki. To by błąd ze strony "IBM". Wszyscy się cieszą.
  • ~cycata baśka
    (2018-07-19 20:06)
    Czy on ma argumenta fizyczne lepsze od Johnsona ?
  • ~Jaro
    (2018-07-20 10:04)
    Amerykański Suwerenie, - aleś sobie wybrał. Chociaż, przygadał kocioł garnkowi,...
  • ~Tadeusz
    (2018-07-20 06:38)
    Ale bradza w Uni ze nie mozna innej przegladarki zainstalować..a np Mapy Googla sa najlepsze I odkąd je używam nawigacji Tom Tom nie odpalam...Android tez jest najlepszym systemem na telefony ..
  • ~timer gaz
    (2018-07-20 12:44)
    Unia to bagno...ceny kosmicznie wedruja do gory a pensje stoja w miejscu.
  • ~Roman.
    (2018-07-20 10:00)
    Amerykanie wybrali sobie jeszcze większego durnia jak my.

Może zainteresować Cię też: