• ~klara
    (2011-12-17 09:31)
    w sieci nie wolno duzo rzeczy ale w powstaniu brac udzial -piekna zabawa -czyli powstanie -super zabawa-tylko co powiedzieli by zmarli co za ten chamski syf -oddali mlodosc i zycie !!!hanba - dla syfu i propagandy!!! tylko kasa-pewnego dnia ten szmall wyjdzie wam krwiaco odbytem- tego zycze wam darmozjady!!!
  • ~strozer
    (2011-12-15 18:55)
    na faszystę to i ja chętnie zapoluję :)
  • ~Artik
    (2011-12-15 19:12)
    Czekamy
  • ~mixliarder
    (2011-12-15 19:00)
    ten na fotce to pewnie Rysiek, wszystkie Ryśki to fajne chłopaki
  • ~Mistrz
    (2011-12-15 21:18)
    Gra kończy się integracją Polski w Unii Europejskiej. Gra powinna nazywać się Nowa Komuna.
  • ~oni nie palili trawki i nie tęczowali po W
    (2011-12-15 22:31)
    Ci z " Zośki " , " Parasola " i innych oddziałów są warci pamięci ... teraz pamięć o nich to nie pomnik to gra ... wielki pomnik !
  • ~Adamson
    (2011-12-15 23:30)
    Rewelacja ! Czekamy teraz na gre- Powstanie w Gettcie Warszaskim - Strzelanie do skaczacych z dachow plonacych domow - takiego fanu w grach jeszcze nie bylo. I niespodzianka - w przygotowaniu gra - KZ Auschwitz - Zacieramy rece i przebieramy z niecierpliwosci nogami. Juz chcemy grac. Do wyboru pozycja - wieznia, kapo, straznika, komendanta ... - race humoru i dreszcz emocji. Ludzie. Swiat zwariowal. Uwazajcie, zeby sie nie zarazic grami. Adams.
  • ~poprawny_politycznie
    (2011-12-15 23:15)
    Pewnie bedzie w tej "grze" jak angole i amerykanie robia zrzuty zywnosci i broni z "Lancasterow" 2 razy dziennie a czesc zydowska z getta z uporem maniaka i niebywalym"poswieceniem" pomaga Powstancom.No to bedzie fajna gra...
  • ~ewa
    (2011-12-17 17:01)
    Straszne, to do tego doszło...poczują się zranieni Ci, którzy przeżyli i rodziny zabitych w powstaniu warszawskim--. gra zrobiona przez ludzi, którzy zamienią świat na pieniądze.
  • ~koszmar bez granic
    (2011-12-17 00:19)
    "na faszystę to i ja chętnie zapoluję :)"

    ...a na tzw. patriotów zapolujemy my...