Internauci wzywają Facebooka do usunięcia konta Krystyny Pawłowicz. Za wpis o samobójstwie nastolatka.

| Aktualizacja:

Krystyna Pawłowicz znalazła się na celowniku internautów. Po sieci krąży petycja, w której użytkownicy sieci domagają się, by Facebook zamknął konto posłanki PiS.

wróć do artykułu
  • ~Nan
    (2017-11-21 06:43)
    Baba bez bolca dostaje pirdolca😂😂😂
  • ~wicek
    (2017-09-29 15:52)
    taka osoba jak p.Krystyna nie powinna zasiadac w sejmie
  • ~sowa i rodzina
    (2017-09-29 12:34)
    Pani prof.Pawłowicz jest odważną kobietą nie skażoną poprawnością polityczną ,popieramy ją i życzymy zdrowia !
  • ~student
    (2017-09-29 11:08)
    Jacy internauci.Proszę się określić a nie powielać bzdety feministek. Całkowicie popieram wypowiedzi Pani Pawłowicz . .
  • ~Krystyna
    (2017-09-29 11:06)
    Wypowiedzi p.K.Pawlowicz trzeba czytac ze zrozumieniem. Podpisuje sie pod wypowiedzia p.Pawlowicz,ktora tak poruszyla niektorych internautow. Niestety szerzacy sie obecnie kult swobody seksualnej b.zle wplywa na nieuksztaltowana i b.wrazliwa psychike dzieci.
  • ~Roman Heil
    (2017-09-28 21:03)
    ONA miala racje
  • ~mas
    (2017-09-27 13:39)
    Ne jestem Fanem, P. Krysi, ale ten komentowany wpis jest wyważony i prawdę powiedziawszy trochę racji w tym stwierdzeniu jest. Nagonka bezzasadna. Jak się słyszy, że w krajach skandynawskich nie będzie wpisywana płeć dzieci, ponieważ same mają wybrać to trzeba się zastanowić w jakim kierunku zmierza świat.
  • ~DD
    (2017-09-27 13:05)
    Prawda boli, a dowodem wszystkie wpisy przeciwko Pani Krystynie!!!!
  • ~smutny
    (2017-09-27 11:20)
    Wachlarzem rozum wywiała -wymachała .
  • ~ewelinka
    (2017-09-26 17:36)
    Pani Professor demaskuje wasza oblude i prostactwo lewackie. Taka Jest prawda
  • ~psycholog
    (2017-09-26 14:38)
    Poslanka Pawlowicz ma w tym przypadku racje, bo pozostawia mlodziezy wolnosc wyboru preferencji seksualnych.
  • ~generał Franco
    (2017-09-26 08:46)
    Marksiści a nie internauci.
  • ~gruszka
    (2017-09-26 07:56)
    Pawłowicz ma absolutną rację. Lewactwo i bolszewizm to jedna i ta sama ideologia. Lewacy to dzisiejsi bolszewicy. W obu przypadkach nawołują do rewolucji socjalnej, likwidacji religii, niszczą pojęcie rodziny, walczą z patriotyzmem, działają w imię "wyższej idei", dla bolszewików było zwycięstwo rewolucji komunistycznej, dla lewaków europejskich wspólna Europa, jednanie się z imigrantami, ekologia. Jeżeli dodamy do tego promowanie aborcjonizmu, wolność seksualną, to podobieństwo tych ideologii wzrośnie. Lewactwo jednak idzie o krok dalej od bolszewizmu. Lewacy promują jeszcze homoseksualizm, eutanazizm i aborcjonizm. Tego nawet bolszewicy nie wymyślili.
  • ~hermiona
    (2017-09-26 02:52)
    BRAWO!!!!!! Tej pani dziękujemy już za szczucie przeciwko ludziom, za szerzenie pogardy, nienawiści i chamstwa, za kompromitowanie pojęcia patriotyzmu. Dla kogo ta pani pracuje???? Powinna zniknąć z Facebooka, ale także z tradycyjnych mediów. Jak to mówią - nie karmić trolla!
  • ~alojzy
    (2017-09-25 22:36)
    Komuna w ludziach siedzi mocno i znowu podnosi głowę . Cenzury im sie zachciewa . A gdzie wolność wypowiedzi ? Ano tak , oni nie znają czegoś takiego .
  • ~jajan
    (2017-09-25 22:13)
    Zlikwidować ten lewacki portal racze jest potrzeba!!!
  • ~Erwin\
    (2017-09-25 22:03)
    Wystarczy tylko obserwować żeby jaki poziom reprezentuje pani Krystyna.
  • ~DM
    (2017-09-25 21:38)
    W glowie mi sie nie miesci, ze ta " pani" studiowala i moze sie szczycic mianem prof. Dla mnie poziom Tuska i jego slowianskiej Melaniji.
  • ~as
    (2017-09-25 20:22)
    czy blokowanie swobody wypowiedzi, to czasem nie pachnie FASZYZMEM? ...
  • ~max power
    (2017-09-25 20:06)
    Czy w ramach wolności słowa Gazeta Polska będzie publikować teksty Palikota?

Może zainteresować Cię też: