Rząd buduje narodowy telekom. Prywatne firmy nie są zadowolone

| Aktualizacja:

Posterunki policji, starostwa, urzędy stanu cywilnego – MSWiA zleciło podłączenie tych instytucji do szybkiej, szerokopasmowej sieci należącemu do Skarbu Państwa Exatelowi. Z takiej polityki rządu nie są zadowolone prywatne firmy.

wróć do artykułu
  • ~jerzy
    (2017-10-05 07:20)
    Rosjanie też są niezadowoleni, trudniej będzie podsłuchiwać.
  • ~amar
    (2017-10-05 08:47)
    we Francji France Telekom należy do państwa i nikt nie robi z tego tytułu problemu... sprzedaż Idei wraz z TP SA Kulczykowi było przestępstwem bo działało na szkodę państwa... poza tym należało by zapytać co z programem ogólnodostępnej sieci internetowej na której zbudowanie UE dała pieniądze... program jakby martwy?
  • ~Qwerty
    (2017-10-05 09:22)
    Oho, widzę megamarnotrawstwo na horyzoncie! Zapłacą podatnicy, czyli również i ja.
  • ~Tru
    (2017-10-05 11:16)
    "Rząd buduje narodowy telekom" Czyli jak mieć wszystko pod kontrolą.
  • ~sass
    (2017-10-05 12:05)
    Wielkie pożyczanie już kiedyś przerabialiśmy , za Gierka . Jak to się skończyło wszyscy wiedzą . Pustymi pólkami w sklepie i strajkami , 1360% inflacja ( w 1991roku - można sprawdzić w rocznikach ) i około 60% oprocentowaniem w bankach . Najwyraźniej nikogo to niczego nie nauczyło i pis chce powtórki
  • ~świadek81
    (2017-10-05 14:57)
    Puste pułki były z powodu sankcji gospodarczych, które zaczęły się już 1978 roku i miały doprowadzić do tego co było (wypowiedzi Brzezińskiego i Kissyngera).
  • ~kwr
    (2017-10-06 06:01)
    Jeśli na trasie pomiędzy dwoma punktami, choć kawałek połączenia będzie należał do firm trzecich, to równie dobrze całe połączenie mogło by należeć do firm trzecich. Ciekawe jak podłączą placówki znajdujące się za granicą, np ambasady..............
  • ~po co robolu obalałeś PRL ?
    (2017-10-08 18:51)
    prywata była niezadowolona więc naród nie ma internetu w gniazdku i jest dojony przez pośredniczące cwaniactwo. i to jak dojony. i tak jak zabrano mu transformacją wypracowany majątek siedział cicho, tak za wszystko buli, haruje i buli by gangi miały rajskie życie.

Może zainteresować Cię też: