"Nie dla żydowskich roszczeń". Facebook usunął profil ONR, ale fanpage Marszu Niepodległości przejął antysemicką schedę

Na oficjalnej stronie Marszu Niepodległości na Facebooku pojawił się skandaliczny post nawołujący do podpisywania petycji "NIE dla żydowskich roszczeń" skierowanej do szefa MSZ Jacka Czaputowicza.

wróć do artykułu
  • ~Jasiu Fjordowski
    (2018-05-21 18:47)
    Judaizm, to grozniejsze dla Ludzkosci niz bomba atomowa z wodorowa zusammen, to juz ponad 80 lat temu pisal i ostrzegal Douglas Reed. pozdro z norge
  • ~Jeszcze raz: Jasiu Fjordowski
    (2018-05-21 19:09)
    Judaizm to rasistowska religia, religia Rasy Panow, ktora splodzilo plemie Judy z Palestyny.
  • ~Z przymróżeniem oka :)
    (2018-05-21 19:38)
    Nazywam się Kowalski. Jestem młodym faszystą. Moje hasło: Facebook wynocha z Polski.
  • ~Dobrze,że RUDY PO-j e b uSS POszedł WON
    (2018-05-21 19:39)
    Pejsiaci i KODomici to ZŁO. POliżę jądra i mosznę!
  • ~Jasiu Fjordowski
    (2018-05-21 19:19)
    Wezmę z POłykiem swojemu niemieckiemu Panu
  • ~Jasiu Fjordowski
    (2018-05-21 19:20)
    POmykał mnie $orosiasty
  • ~Praktyk
    (2018-05-22 16:23)
    Co tu konkretnie jest skandalicznego i antysemickiego ? Jak Kaczyński był pokazany w niemieckiej gazecie jako karykatura SSmana to było ok ? Poza tym skandaliczna i antypolska to jest właśnie ustawa 447... Totalne odwrócenie sprawy.
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-21 19:17)
    POsuwał mnie obrzezany i z pejsami!
  • ~Fjordowski
    (2018-05-21 19:30)
    @ "Wezmę z POłykiem ...." ------- bylem swiadomy, ze "wlozylem kij w mrowisko..." :)))), lecz taka jest Prawda. Zreszta potwierdza to Douglas REED, GENIALNY autor i Czlowiek, ktory poswiecil sie Prawdzie i dobru Ludzkosci.
  • ~Adam
    (2018-05-21 20:31)
    Dzialajcie w interesie narodu Polskiego a nie Polskiej racji stanu, bo w racji stanu działają rządzący od zawsze,efekt znamy. To jest niby to samo ale tylko niby
  • ~atak na mienie
    (2018-05-23 06:49)
    Co jest skandalicznego w tym poscie, niepodpisany autorze (autorko) atrtykulu zamieszczonego w gazecie z niemieckim wlascicielem?
  • ~ręce opadają
    (2018-05-22 16:33)
    Szanowni koledzy, przestańcie użerać się z Facebookiem z powodu usuwania waszych materiałów, a usuńcie konto i załóżcie swój portal społecznościowy w Polsce i na Polskim serwerze.

Może zainteresować Cię też: