Blokowanie przez Trumpa krytyków na Twitterze sprzeczne z Konstytucją. Ten wyrok zmieni podejście polityków do nowych mediów?

Niedawny wyrok sędzi federalnej, która uznała, że blokowanie przez prezydenta USA Donalda Trumpa krytyków na Twitterze jest sprzeczne z Konstytucją, stanowi ważny precedens i jest wskazówką dla innych polityków - uważają eksperci prawni i medioznawcy.

wróć do artykułu
  • ~Donaldinio Adolfowicz-Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-05-26 13:22)
    baizuo - naive white left - Chinese baizuo is used generally to describe those who “only care about topics such as immigration, minorities, LGBT and the environment” and “have no sense of real problems in the real world”; they are hypocritical humanitarians who advocate for peace and equality only to “satisfy their own feeling of moral superiority”; they are “obsessed with political correctness” to the extent that they “tolerate backwards Islamic values for the sake of multiculturalism”; they believe in the welfare state that “benefits only the idle and the free riders”; they are the “ignorant and arrogant westerners” who “pity the rest of the world and think they are saviours”.
  • ~wszystko zalezy od dobrej woli i rozsadku
    (2018-05-26 13:20)
    Wolnosc slowa jest dobra jesli nie sluzy zadymiarzom ,zeby wprowadzac ferment w kraju. Czasami trzeba ja ograniczac, bo przynosi wiecej szkody jak pozytku
  • ~Zlikwiduj konto na Twitterze!
    (2018-05-26 15:45)
    Po prostu zlikwiduj konto na Twitterze! ------ Zanim będzie za późno!
  • ~Niestety już prawie w nikim nie budzi zgrozy fakt,
    (2018-05-26 15:28)
    że ludzie, od których zależy los kilku miliardów ludzi, "twittują" sobie słodko na portalu przeznaczonym w założeniu jako towarzyskie forum dla dur-nych gó-wnia-rzy umawiających się na prywatki i wymieniających uwagi o tym, co zdarzyło się na lekcjach, na wakacjach i "na chacie"! Zamiast w skupieniu i w zaciszu gabinetów, za których utrzymanie te miliardy ludzi płacą, opracowywać jakieś sensowne plany kształtowania przyszłości świata, plany te konsekwentnie realizować i wysmażać do dyktatorów poważne noty dyplomatyczne i kolejne poważne ostrzeżenia poparte realną siłą - ekonomiczną i militarną!
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-05-26 14:48)
    Obłęd. Marksiści lewactwa na głowę upadli.
  • ~Trzeba wreszcie otwarcie mówić o tym, że
    (2018-05-26 15:21)
    tak zwane "portale społecznościowe" - wymyślone po to tylko, żeby szc zyle mogły się z wzajemnością podwalać do sius iumajtek - stały się nie wiadomo dlaczego terenem aktywności rzekomo dorosłych ludzi, nawet tych podobno (przynajmniej w teorii) odpowiedzialnych za przyszłość państw, kontynentów i świata oraz platformą kształtowania "opinii publicznej" i uprawiania "polityki" oraz rodzajem magla skrzyżowanego z agencją towarzyską i z "pocztą dyplomatyczną" dla dyplom atołków! De facto jest to skrzyżowanie dziecinnych zabaw w "głuchy telefon" i w "pomidora" - tyle tylko, że zabawiają cię w ten sposób ludzie rzekomo dorośli. /// Wcale się nie zdziwię, jeśli Putin na "fejsiku" ogłosi wybuch III Wojny Światowej, a inni "przywódcy światowi" na tymże "fejsiku" będą do niej kolejno zgłaszać akces i "lajkować"! /// Będą potem w różnych częściach globu wybuchać tysiące pracowicie i skrzętnie zgromadzonych przez 70 lat głowic nuklearnych - a oni dalej sobie będą na "fejsiku" prowadzić dyplomatyczną konwersację! /// Tym sposobem niejaki Zuckerberg wzbogaci się o kolejny wirtualny miliard zielonych, chociaż na świecie realnie ubędzie na przykład miliard ludzi... ... i tak dalej, i tak dalej ...
  • ~Wszystko zostało postawione na głowie:
    (2018-05-26 15:38)
    Kiedyś konstytucje były (a przynajmniej bywały!) efektem zdrowego rozsądku! - A teraz "konstytucje" (i "konstytucjonaliści"!) uzurpują sobie prawo definiowania, co to jest zdrowy rozsądek!
  • ~gacek~
    (2018-05-26 14:25)
    Neomarksisci sa rowniez w USA wiec trzeba przykrocic ich szkodliwa propagande.

Może zainteresować Cię też: