• ~olo
    (2013-05-31 13:04)
    ale artykuł, ja pierdziu - nowomózgi w akcji
  • ~omójbozie
    (2013-06-07 19:15)
    Artykuł ??? Kilka kretyńskich zdjęć kts nazywa "artykułem'' - to nawet nie jest druk ulotny . Co za ***** ! Oto , do czego już doszło w postępującym procesie powszechnego zidiocenia . Brawo , panowie nocnikarze i panie nocnikarki !
  • ~nono
    (2013-06-07 12:27)
    Fascynujący artykuł... marnuję tu czas.
  • ~myślący
    (2013-05-31 14:00)
    "Artykuł" to klasyczny przykład bezmózgowia czyli lemingowia. I tak ma być?
  • ~gosc
    (2013-05-31 14:11)
    Widac jak dziennik .pl spada na psy ,skoro pisze o bzdetach.
  • ~bartek
    (2013-05-31 14:24)
    "rycerze" czy zakute pały.Raczej to drugie.
  • ~aekielski
    (2013-05-31 21:02)
    Zainfekowany może być system operacyjny a nie komputer. Dlatego też uważaj na jakim systemie wchodzisz na konto i z jakiej przeglądarki korzystasz.
  • ~Adler
    (2013-06-03 18:58)
    Mój chyba jest zainfekowany, bo ostatnio myszka mnie ugryzła.
  • ~Arturro
    (2014-11-26 00:52)
    Ciekawy artykuł, ale dla mojej wiedzy nie wystarcza. No dobra to pytanie kieruje do expertów zobaczymy co wymyślicie? Komputer sam się wyłącza nagle po jakiś 20 sedkundach. Doszedłem do wniosku, że wirus zaatakował BIOS w któym zmienia parametry techniczne kartyu graficznej, ta się przegrzewa i komputer jako, żę ma zabezpieczenie przed przegrzaniem się wyłącza. Był restart systemu, formatowanie dysku, instalacja całkowicie innego systemu, zmiana dysku na nówkę sztukę. Na końcu przeresetowałem CMOS, aby wirus odpadł stamtą nadaremnie. Przy wyłączeniu się komputera mryga cały czas dioda zasilania. Dopiero przy wyłączeniu wtyczki lampka wygasa. Czekam na wasze pomysły.
  • ~MArco
    (2014-03-23 21:44)
    Proponuję każdą literę tekstu zamieścić na innej podstronie. Chcecie mieć wszystko i nie będziecie mieć nic bo opuszczam takie strony po zobaczeniu, że to taka głupia strona jak wasza