• Sony Xperia XZ Premium
  4
  19
  Pisanie o telefonach z każdym kolejnym miesiącem staje się coraz trudniejsze. Z rozrzewnieniem wspominam nie tak dawne w końcu czasy, gdy mogłem dokopać jakiejś firmie, wytykając ewidentne niedoróbki. A teraz? Wciąż poruszam się w kręgu słów: świetny, znakomity, doskonały, co powoli staje się nudne. Gdy więc dostałem do testów Xperię XZ Premium miałem nadzieję, że będę mógł sobie znów poużywać. Niestety – flagowy smartfon Sony nie dał mi najmniejszych szans.
 • Oto Ataribox
  9
  Każdy, kto zaczynał przygodę z komputerami w końcówce lat 80 musi pamiętać firmę Atari, twórcę takich komputerów jak 65XE czy 130XL. Teraz firma szykuje nową konsolę do gier, na której da się grać nie tylko w klasyki sprzed 30 lat.
 • Moto G5 Plus
  9
  Gdy parę miesięcy temu na konferencji Motoroli jej ważny menadżer z poważną miną twierdził, że firma chce być numerem trzy (a może nawet dwa) na polskim rynku, patrzyłem na niego z pewnym zdziwieniem. Dziś dalej się dziwię, ale już trochę mniej. Wszystko za sprawą Moto G5 Plus.
 • Logo Xiaomi
  1
  1
  O najnowszym flagowcu Chińczyków zostało już napisane chyba wszystko – prócz oficjalnej ceny w Polsce.
 • MU6100
  11
  3
  Producenci telewizorów pokazują nam co roku swoje flagowe produkty za kilkanaście, czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Większość z nas o takich telewizorach może jednak tylko pomarzyć. Na szczęście, w cieniu swych najpotężniejszych braci skrywają się znacznie tańsze modele. Jak sprawdzi się telewizor dla przeciętnego Kowalskiego i czy soundbar Samsunga zagra lepiej, niż kino domowe? Zobaczymy.
 • Honor 8 Pro
  Honor to marka produktów Huawei, która z założenia miała oferować tańsze, słabsze telefony dla młodych ludzi. Rodzina jednak mocno się rozrosła, a przykładem tego jest 8 Pro, który nie ustępuje parametrami flagowym smartfonom.
 • HUE+
  1
  Dla coraz większej liczby użytkowników komputerów coraz bardziej liczy się wygląd peceta. Nic więc dziwnego, że na rynek trafiają coraz bardziej wymyślne obudowy, czy systemy oświetlenia, które mają sprawić, by nasz komputer różnił się od innych. Jednym z takich pomysłów jest system kontroli oświetlenia firmy NZXT, dzięki któremu nasza zaświeci się różnokolorowym światłem
 • HTC U11 - widok plecków
  5
  7
  Wszystkie pokazane w 2017 r. flagowe smartfony są bardzo dobre. A gdybym miał wskazać ten naj, byłby to HTC U11.
 • 936x639x1
  2
  3
  Dlaczego w czasach, gdy każdy dostawca internetu oferuje nam własny router lepiej skorzystać z własnego urządzenia? Nie chodzi tylko o zasięg, ale także o bezpieczeństwo i szybkość przesyłu danych. Udowadnia to jeden z nowych produktów firmy TP-Link, Archer C1200.
 • Huawei P10 Plus
  4
  10
  Huawei zaskakująco szybko nauczył się, jak robić dobre, a nawet bardzo dobre telefony. Teraz czekam z niecierpliwością, kiedy stworzy coś, co rzuci mnie na kolana.
 • OLED55B7V-medium6
  2
  4
  Co można zrobić za 11 tysięcy złotych? Można pojechać na ekstra wakacje dla całej rodziny na Karaibach, wyremontować mieszkanie czy samochód. Jednak LG ma lepszy plan na wydanie tak dużej sumy pieniędzy. Za te 11 tysięcy złotych koreańska firma chce wam sprzedać jeden z tegorocznych modeli telewizorów OLED.
 • Alcatel A5 LED
  3
  Najbardziej lubię smartfony, na które producent ma jakiś pomysł. Dzięki temu nie są to bezpłciowe urządzenia, jakich pełno na rynku, ale telefony z zębem i charakterem. Alcatel A5 LED do takiego tytułu aspiruje.
 • Krystyna Pawłowicz, fot. Jakub Szymczyk, zdjęcie ze strony krystynapawlowicz.pl

  PO zwróci się do komisji etyki ws. wpisu K. Pawłowicz nt. śmierci 14-letniego Kacpra

 • Teściowa Marcina P., Danuta Jacuk-Plichta

  Teściowa Marcina P. przed komisją Amber Gold odmawiała odpowiedzi na pytania

 • Jarosław Kaczyński

  Jarosław Kaczyński: Musimy wytrzymać presję Unii Europejskiej. Inaczej zostaniemy peryferium

Zobacz więcej