Lumia 640 LTE, czyli jak nie podpaść żonie smartfonem [TESTUJEMY]

| Aktualizacja:

Testując telefony, robiłem z nimi różne dziwne rzeczy - rzucałem o ścianę, zamykałem w lodówce czy kąpałem w morzu. Żadnemu jednak nie zgotowałem tak strasznego losu jak Lumii 640 LTE. Oddałem ją na tydzień mojej żonie.

wróć do artykułu
 • ~Paulina
  (2015-11-17 22:15)
  Lumia była moim pierwszym smartfonem. Przed Lumią byłam identyczna jak żona. Każdy telefon z dotykowym wyświetlaczem i innymi bajerami był dla mnie złem wcielonym. Jednak Lumia i Windows Phone to sama przyjemność. SZYBKOŚĆ W POSŁUGIWANIU SIĘ, PERSONALIZACJA i WYGLĄD :) .
 • ~valdi71
  (2015-11-17 23:25)
  Moja żonka też "katuje" Lumię z tym, że jest to model 640 XL. Katuje dlatego, że internet na tym KAFLU, przegląda się jej bardzo wygodnie. Sam telefon opanowała w ciągu kilku dni i jest to drugi smartfon jaki polubiła. Pierwszym był Samsung Wave Pro na systemie BADA :)
  Ogólnie sam telefon, jak i system to ...czysta przyjemność i prostota. Tak, tak ...niektórzy powiedzą, że nie prostota, ale "prostactwo"...cóż niech i będzie, ale ja chcę prosty, łatwy i szybki system i "słuchawkę". Nie potrzebujemy w rodzince ( a jest nas już trzech przekonanych do WP - żona ja i syn) "Androidka" z milionem apek, bo po prostu są nam zbędne!
  Sam też jestem przekonany do Windows Phone, ale czekam na coś nowszego ze średniej półki, choć patrząc na to co wyprawia Microsoft...chyba nieprędko doczekamy się następcy np. 830-stki... :(
 • ~MrTukan
  (2015-11-28 20:50)
  Potwierdzam, żona też używa i chwali. Jest to 2. lumia (po 510) i powiem jest jeszcze lepiej (udate do WP8). Bateria działa 4 dni. Jak była w IRL na tydzień to działała tydzień O.O (nie używała transmisji danych). Polecam bardzo zacna słuchawka.
 • ~draka
  (2015-11-25 18:37)
  Czy może ktoś wie, co zrobić, aby zaimportować smsy z telefonu z androidem do Lumii 640? Kontakty pięknie się zaimportowały, a przy próbie importu smsów, ciągle zrywa połączenie bluetooth. Nie mm już pomysłu na to, a na forach nie ma żadnych konkretnych odpowiedzi. Proszę o pomoc :)
 • ~Cleopathraa
  (2018-07-15 15:48)
  Póki co to mo pierwszy i ostatni smartfon od ponad 2 lat. Podoba mi się to, że interfejs jest niemal identyczny z windowsem. Jest banalny.

Może zainteresować Cię też: