Kruger&Matz Live 4S, czyli obiecujące rozczarowanie [RECENZJA]

Gdy wziąłem Live 4S do ręki i chwilę się nim pobawiłem, moja pierwsza myśl była prosta – firmie z Garwolina wreszcie udało się stworzyć telefon, który bez wstydu będzie konkurować ze średniakami bardziej popularnych marek. Ba, co tam konkurować, on je pobije na głowę. Niestety, kolejne dni boleśnie tę myśl zweryfikowały.

wróć do artykułu
  • ~Adam lip
    (2018-04-14 19:10)
    Witam miałem live4s tylko ładny reszta masakra bateria szybko ucieka nawet jak nic nie robisz mikrofon słabiutki odbiorca mnie nie słyszał tak jak w telefonie i w słuchawkach 3dni po zakupie i do reklamacji tyle się na cieszyłem serwis tylko sprawdzone i resetowanie systemu.miesiąc sie bujałem 3 reklamacje kasy nie chcą oddać to mi się udało wziąć inny model live5 na razie jest ok bateria trzyma i mnie słyszą hura
  • ~zuza
    (2018-02-04 19:03)
    od niedawna mam telefon live4 jest beznadziejny gorszego badziewia jeszcze nie widziałm pieniądze wyrzucone w błoto porażka
  • ~rslx
    (2017-07-12 15:28)
    Xiaomi Redmi Note 4 z polskiej dystrybucji za 750 zł bije to coś na głowę pod każdym względem.
  • ~GRUHA agresorka
    (2016-12-31 19:15)
    PONOĆ RYHU pietron konstruóóje nowy SMARK FOON NA 6 KRÓÓLI :))
  • ~bibi
    (2016-12-29 14:28)
    Posiadam krugr live2 i tak wymiata ze hej.mozecie sie schowac z samsungami huaweami i tymi podbnymi.
  • ~Witold
    (2016-12-22 06:44)
    Uwaga! Telefony Kruger&Matz płoną!!! Jeden z telefonów używanych w mojej firmie zapalił się w nocy w mieszkaniu pracownika. Cudem nie doszło do tragedii...
  • ~Niezadowolony użytkownik
    (2016-12-21 14:05)
    Sposób na najgorsze zutylizowanie 899 zł. Kruger&Matz, Manta, Overmax, Hykker - gorąco nie polecam tych marek. 100% brandowana, seryjna chińszczyzna z dorobioną legendą polskiej marki (zobaczcie sobie ten sam sprzęt na Alibaba lub Alexpress) Niezadowolenie gwarantowane.
  • ~KMshit
    (2016-12-20 16:05)
    To badziewie nazywacie polskim telefonem??? G@vniane paści + szmaciarski serwis + Kruger&Matz

Może zainteresować Cię też: