• ~oszczędnie i nowocześnie
    2012-09-04 11:08
    oszczędnie i nowocześnie

    Mam trochę czerwonej farby po komunie, więc mogę swoją białą pralkę pomalować na czerwono i będzie oszczędnie i nowocześnie.
  • ~POLSKI MARUDA
    2012-09-04 10:56
    @obyw.PRL bis Oh dlaczego jusz teraz sie pan nie zakreci i umrze
  • ~ptyś
    2012-09-04 10:04
    Piękne wzornictwo . A w środku łożyska i paski , sterowniki zrobione i obliczone tak aby padły " niespodziewanie " po 5 latach- nawet nieużywania! . Oczywiście naprawa będzie bardzo droga lub wręcz nieopłacalna . Już to ćwiczyłem na mojej zmywarce ( Simens) , odkurzaczu ( Philips) . Więc nie ma czym się podniecać.
  • ~obyw.PRL bis
    2012-09-04 08:16
    Dla mnie i rodziny wystarczy gar do gotowania zupy ziemniaczanej. Ale czy długo jeszcze będzie mnie stać na podgrzewania tego gara?
  • ~mjk
    2012-09-04 11:36
    @~oszczędnie i nowocześnie2012.Dpdaj - I tanio. Ominie Cię też konieczność zakupu kolejnej pralki po 5 latach. Tak na poważnie to największym i perfidnym kłamstwem są te energooszczędne lodówki. Lodówka najwięcej energii zużywa po otwarciu czyli im częściej korzystasz tym niższą masz klasę.
  • ~bum
    2012-09-04 13:47
    fajne jednorazówki
  • ~StJ
    2012-11-22 21:42
    Jakiej mocy żarówka??? 30 W 40W 200 W???
  • ~barany
    2012-09-10 21:44
    na raty
  • ~re ~mjk
    2012-09-04 14:08
    ~mjk2012-09-04 11:36
    @~oszczędnie i nowocześnie2012.Dpdaj - I tanio. Ominie Cię też konieczność zakupu kolejnej pralki po 5 latach.

    Sądząc po kolorach pralek, to mam refleksję-włoskiego szajsu, to raczej nie kupię , lepiej kupić coś solidnego z Niemiec .
  • ~Stefan Śmiećpeowski
    2014-10-30 11:02
    A na wuja mi kuchnia, lodówka i robot kuchenny?
    Wpierdzielam mirabelki i szczaw z nasypów kolejowych.
    Trochę wprawdzie popieprzyło mi się we łbie ale za to wypróżnienia mam regularne.