• ~m
    (2013-09-08 16:31)
    Żeby jednak bezcenny Izrael mógł bez ryzyka wykonać operację pokojową przeciwko złowrogiemu Iranowi, najpierw w Syrii musi zwyciężyć demokracja. Rzecz w tym, że Syria ma ze złowrogim Iranem dwustronne porozumienie wojskowe, na podstawie którego Iran dostarczył jej sporej ilości rakiet. Wprawdzie bezcenny Izrael dysponuje systemem obrony przeciwrakietowej „Żelazna Mycka” - ale jeśli rój będzie dostatecznie duży, to trochę pocisków tak czy owak się przedrze - wskutek czego operacja pokojowa przeciwko złowrogiemu Iranowi może okazać się nadmiernie ryzykowna, aż po granice nieopłacalności. Dlatego część społeczności międzynarodowej tak bardzo oczekuje zwycięstwa w Syrii demokracji, o którą walczą właśnie bezbronni cywile.
  • ~Propagandowa tuba
    (2013-09-08 16:49)
    Mamy telewizor - lecz juz od lat ! ! !
    NIKT NIE OGLADA tych nakrecanych bzdetow
    wolimy kompa .
  • ~złośliwy
    (2013-09-08 17:30)
    @Co nas
    Wiesz, że to największe w Europie i drugie po CES targi telewizyjne? I to, że w tytule jest "prosto z Berlina", to chodzi raczej o miejsce, gdzie IFA się odbywa, a nie gdzie sprzęt wyprodukowano. Ot taki TCL produkuje telewizory w Polsce :)

    @propagandowa tuba
    Kompa też można pod telewizor podłączyć
  • ~w co Autor...gra?
    (2013-09-08 17:38)
    "4K idealnie nadaje się dla zapalonych graczy"

    A która gra dziś jest napisana dal rozdzielczości 4k? Jakiej karty graficznej użyć, aby się gra nie cięła przy tej rozdziałce?
  • ~adams
    (2013-09-08 17:53)
    do m i jeszcze raz do m ,temat jest o telewizorach ,te prochy co bierzesz to są chyba pierwszej jakości z tego wynika że nawalony jesteś jak wór kartofli
  • ~Nie trzeba ''drogich i pieknych"~,bylo kiedys
    (2013-09-08 18:15)
    @zlosliwy - w kompie~~~ masz dostep do nieograniczonej ilosci z nieograniczonej ilosci zrodel plus mozliwosc komunikowania sie z innymi uzytkownikami ,
    telewizor ~~~natomiast ma ;
    przeselekcjonowane ,
    ograniczone ,
    PRZECENZUROWANE ! ! !
    PROGRAMY , ktore ''KTOS'' zadecydowal , ze tylko owa
    papke medialna
    ogladasz !
  • ~bit
    (2013-09-08 19:25)
    Włączysz sobie taki telewizor za kilka tysięcy euro - a tam Młynarska.
  • ~abo net
    (2013-09-08 19:38)
    " " ~bit2013-09-08 19:25

    Włączysz sobie taki telewizor za kilka tysięcy euro - a tam Młynarska. " " .
    ...
    ... albo lis czy inny durczak ...
  • ~koki
    (2013-09-08 19:41)
    a gdzie polskie super cienkie telewizory 4k? polskie BMW, polskie komputery, polskie Nokie, polskie samoloty, polskie smartfony. polskie drogi (autostrady), polskie wkrętarki, wiertarki, maszyny do robienia innych maszyn. znowu usłyszałem, że dla rządu kibole to nie patrioci (konkluzja Macierewicza). to są prawdziwe problemy polskiej opozycji, a rządu księgowy Rostowski z Tuskiem kroją jak się da i gdzie się da. wizja kraju skupiona na PIT, CIT, VAT 23%, OFE. po 23 latach kapitalizmu jesteśmy nadwiślańskim krajem, który nie wytwarza niczego samodzielnie, nie liczy się w niczym istotnym technologicznie, nawet w sporcie nie dajemy rady. cheerio! made in po-land
  • ~kasienka
    (2013-09-08 20:44)
    ~abo net2013-09-08 19:38
    " " ~bit2013-09-08 19:25

    Włączysz sobie taki telewizor za kilka tysięcy euro - a tam Młynarska. " " .
    ...
    ... albo lis czy inny durczak ...

    .. albo Miecugow ..Zakowski...Pochanke.."."