• ~Mr T
    (2013-10-16 09:53)
    czekam na wojnę producentów na długość działania telefonu,marzy mi się smartfon ładowany raz na tydzień...
  • ~Darek
    (2013-10-15 16:47)
    Telefon dla idiotów, bo to wygięcie nie ma żadnego sensownego uzasadnienia, przeglądanie multimediów na takim koślawym ekranie musi być koszmarem. Co ma jakiś sens w tv 55" to nie znaczy że ma go też w 5" ...bo nawet w tv wygięcie nie jest w tej osi.
  • ~Mun
    (2013-10-15 16:58)
    Niczego nowego nie są w stanie już wymyślić w tym szalonym wyścigu marketingowym, więc chwytają się ostatnich pomysłów, by czymś "zaskoczyć" ciągle zmieniających telefony w tym obłędzie.
  • ~nunulek
    (2013-10-15 18:32)
    Ten telefon,dużo ułatwia.Ale czy ułatwia życie?
  • ~Pak
    (2013-10-15 20:11)
    ~re Lowca RUDYCH niemieckich k r y m i n a l i s t o w - zapomniales dodac ze tobie
    dodatkowo nalezy sie jeszcze darmowy przejazd do miejscowosci Tworki albo
    Parzymiechy a moze i pozwola ci wybrac ale tylko w tamta strone bez powrotnej.
  • ~SYLVEK
    (2013-10-15 23:21)
    Nie wazne czy ulatwia zycie czy nie - liczy sie mysl ludzka a nie zastoj jak w
    polskim kolchozie - czy widzieliscie drogi i rozwiazania komunikacyjne w miastach Korei ???- calkiem nie podobne do Warszawy nawe Peru nic nie nauczylo Tuska po prostu jestesmy daleko za.
  • ~Szyba
    (2013-10-16 06:33)
    Samsung !? Nie dziękuję ,mam trzy produkty i wszystkie okazały się badziewiem telefon,telewizor i laptop .
  • ~raspo
    (2013-10-16 06:39)
    Nie widzę pożytku z wygięcia ekranu w tym fonie. Co innego, gdyby całość była elastyczna - wtedy może chociaż wygodniej nosiłoby się to w kieszeni. Może to tylko pierwszy krok w stronę elastycznych smartfonów, ale obawiam się, że producenci zapędzą się i wkrótce będziemy skazani na wygięte flagowce, tak jak teraz jesteśmy skazani na flagowce z wielkimi ekranami.
  • ~tw e e ty
    (2013-10-16 08:54)
    na pewno łatwiej jeździ się palcem po ekranie przy takim zagięciu
  • ~era
    (2013-10-16 12:43)
    ~Darek2013-10-15 16:47

    Telefon dla idiotów, bo to wygięcie nie ma żadnego sensownego uzasadnienia, przeglądanie multimediów na takim koślawym ekranie musi być koszmarem. Co ma jakiś sens w tv 55" to nie znaczy że ma go też w 5" ...bo nawet w tv wygięcie nie jest w tej osi.

    Jak kupujesz telefon 5" do oglądania multimediów to gratuluje.