• ~przywalmi
    (2014-03-10 08:35)
    Chcecie tani smartphone to nigdy nie kupujcie na abonament lepiej na "wolnym" rynku to wyjdzie taniej i to dużo te wszystkie budżetowe od operatorów to wyrzucanie kasy w błoto bo to szajs jakich mało lepszą opcją jest tani abonament i telefon z poza sieci wyjdzie taniej i lepiej i nie jesteście uwiązani na dwa lata (abonament za 19 zł wystarczy)
  • ~Szymek
    (2014-03-10 16:50)
    @ przywalmi racja 100% i powiem więcej - przedłużając umowę bez telefonu dostajemy zawsze więcej minut lub pakietu internetowego.
    Telefon lepiej kupić na wolnym rynku,bo u opów to 5 lat temu było taniej.
    Tych w/w telefonów to raczej w komisie by nie chcieli kupić,więc nie zarobi się na takim interesie - chyba,że telefon damy dzieciakowi.
  • ~Adam
    (2016-03-15 16:32)
    Abonament to tylko opcja dla głupich! To jakbyś podpisał cyrograf na życie! Najlepiej kupić samemu kartę na przykład Play lub Virgin mobile! Trochę poczytać trochę pomyśleć i nie dać się robić w głupa! Pozdrawiam!
  • ~Kuszelas
    (2014-03-10 11:06)
    @ przywalmi Masz 100% racji!!!
  • ~czytelnik
    (2014-03-11 20:50)
    Szkoda tylko, że te abonamenty NIE SĄ za grosze!
  • ~Piotrek
    (2014-06-10 17:12)
    Nie opowiadajcie bajek ja mam w play abo za 20 pln z 200 minutami i proponuią mi w ramach przedłużenia umowy 100 minut za 20 pln. Śmieszne i tragiczne, na prośbę o niewydzwanianie do mnie z takimi ofertami (rozmowa nagrywana) dziennie po 5, 6 połączeń od nich. Oczywiście numer przeniosłem.
  • ~Wiesiek
    (2014-06-19 23:00)
    Zdecydowanie lepsze są te telefony z poza jakiś sieci. Teraz już za 300 zł kupi sie smartfona od telefunkena. A abonament można wziąć gdziekolwiek i to za grosze nie związując się z nikim umowa.
  • ~Wiesiek
    (2014-06-19 23:02)
    Zgadzam sie te telefony, które można kupić oddzielnie są dużo lepsze. Teraz już za 300 zł można kupić konkretny smartfon od telefunkena. A abonament wziąć gdziekolwiek i to ten najniższy bo i po co nam więcej.
  • ~wakacjusz
    (2014-08-04 12:17)
    jedziesz na wakacje wgraj sobie w fona apkę cewe do wysylania kartki, nie bedziesz musiał sie ruszać , kartka sama dojdzie tam gdzie chcesz