• ~DD
    (2018-02-08 08:57)
    Czy są dane w jaki sposób rejestracja pre-paidów spowodowała zwiększenie wykrywalności przestępstw? Nie mówię tu o kulsonach którzy wyłapywali kobiety aby nie przeszkadzały "patryjotom" nosić sztandary typu "Biała Polska" itp.
  • ~ifr
    (2018-02-07 22:15)
    taśma może się odkleić ,lepiej młotkiem i małym gwoździkiem stłuc obiektyw kamerki
  • ~loki
    (2018-02-07 21:25)
    prosty patent - dziurkaczem wyciac kolko na kartce samoprzylepnej i nakleic na oko kamery. pasuje idealnie i nie szpeci
  • ~PPP
    (2018-02-08 09:50)
    Ludzie to idioci. Nawet Orwell nie przewidział tego jak bardzo, ale był na dobrym tropie.
  • ~Steve
    (2018-02-08 15:21)
    To rewolucyjne rozwiazanie na miarę wynalezienia koła.
  • ~ula-informatyk
    (2018-02-07 19:43)
    Piszecie głupoty. Może szef FBI powinien obawiać się kamerki. Normalny użytkownik nie co się bać. Dobry haker go nigdy nie zaatakuje a słaby nie ma szans.
  • ~BigBrother
    (2018-02-07 20:59)
    a ja się zastanawiam jak sobie zrobić twardy wyłącznik wifi, bo nie używam, a bardzo spowalnia sprzęt i zawsze sam się włącza.Kamerkę to mozna odłączyć lub zlikwidować, z wifi nie tak łatwo.
  • ~Pr0boszcz
    (2018-02-08 14:34)
    Trochę mało dociekliwie chyba z "Czekamy aż śladem HP i Lenovo pójdą inni producenci." ? Mam Asusa 1215N - komputer z 2010 roku i też ma przesuwane zakrycie kamerki.
  • ~Obserwator najstarszy
    (2018-02-08 22:10)
    Ja taką zasłonkę mam już w Asusie od 2011 roku. A tutaj zupełnie jak w tym kawale: Kto wynalazł rower? - rusek u niemca na strychu ha, ha, ha, ha !!!
  • ~tyle w temacie
    (2018-02-11 16:43)
    Najprościej odpisać kabelek, który jest pod przednią osłoną ekranu i w ten sposób odłączamy kamerę i mikrofon.