HTC HD2 z ogromnym wyświetlaczem o przekątnej 4,3-cala oferuje to, co najlepsze w swojej kategorii: od wyglądu i kształtu, po naturalny i intuicyjny sposób użytkowania, wyznaczając tym samym nowe standardy tego, czego można oczekiwać od telefonu.

Reklama

Pierwszy na świecie dotykowy ekran pojemnościowy w telefonie z Windows®, w połączeniu z wydajnym procesorem 1 GHz, zapewnia natychmiastową reakcję na dotknięcie ekranu. HTC HD2, korzystający z interfejsu Sense™ sprawia, że telefon działa w najbardziej intuicyjny sposób.

Można spersonalizować telefon wybierając najważniejsze funkcje jak: poczta elektroniczna, kalendarz, wiadomości tekstowe, przeglądarka, itp. Następnie, jednym kliknięciem, można umieścić na ekranie głównym skróty do kontaktów najważniejszych osób, ulubionych stron lub najczęściej używanych aplikacji.

Na ekranie, w jakości WVGA i przy rozmiarze 4,3-cala, jeszcze szybciej i dokładniej pracujemy z klawiaturą ekranową. Ekran pojemnościowy, w połączeniu z interfejsem dostosowanym do jego dużych rozmiarów, umożliwia łatwą korekcję ustawień, wstawianie terminów spotkań w kalendarzu, przeglądanie zdjęć oraz poruszanie się w menu.

Zabierając ze sobą HTC HD2, nie trzeba martwić się poszukiwaniem punktu dostępowego WiFi dla notebooka. Telefon połączy się z superszybkim Internetem 3.5G i stanie się bezprzewodowym punktem dostępowym dla komputera, w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Aparat o rozdzielczości 5 megapikseli, z automatyczną regulacją ostrości, doskonale sprawdzi się w plenerze, a w połączeniu z podwójną diodową lampą błyskową świetnie poradzi sobie w ciemnych wnętrzach. Orientacyjna cena urządzenia to ok. 2899 złotych z VAT.