Firma HANNspree, której produkty od niedawna są obecne w regularnej dystrybucji w Polsce, wprowadzi w grudniu na polski rynek pierwszy model monitora z niedostępnej dotychczas na naszym rynku serii HANNspree HF. Producent znany już z obecnej na rynku serii monitorów LCD HH marki HANNs.G zaoferuje klientom panoramiczny monitor HF237HPB o przekątnej 23’’ i rozdzielczości Full HD reprezentujący kolejną generację urządzeń przeznaczonych zarówno do pracy jak i domowej rozrywki.

Reklama

Wygląd monitora HF237HPB można określić mianem wielkomiejskiego minimalizmu. Delikatny kształt wąskiej obudowy pięknie podkreślają zaokrąglone brzegi i połyskująca, ezoteryczna, lustrzana powierzchnia w kolorze głębokiej czerni. Monitor HF237HBP doda szczyptę elegancji każdemu nowoczesnemu wnętrzu, a entuzjaści nowoczesnego, wielkomiejskiego stylu pokochają takie połączenie multimediów i dobrego smaku.

Płynnie odtwarzany, realistyczny obraz wyświetlany na monitorze HANNspree HF237HPB zapewnia rozrywkę audio-wizualną w rozdzielczości 1920 x 1080, kontrast dynamiczny 15000:1 i czas reakcji matrycy 5 ms. Urządzenie oferuje szereg funkcji i technologii opracowanych przez producenta.

Monitor HANNspree HF237HPB oferuje zestaw złącz: VGA, HDMI dla obsługi obrazów w wysokiej rozdzielczości np. z konsol, odtwarzaczy Blu-ray, DVD i kamer, oraz Audio umożliwiające odtwarzanie dźwięków z komputera bezpośrednio przez 2 wbudowane głośniki 1W.

Oprócz ładnego wyglądu monitor HF237HPB wyróżnia się także dużą funkcjonalnością. Dzięki zastosowanej powłoce antyrefleksyjnej można ustawić go nawet na wprost okna, a duże kąty widzenia (170/160) i możliwość zamontowania na ścianie w standardzie VESA pozwalają na umieszczenie urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu.