TuneUp przystosowano do wszystkich wersji WIndows - od XP po najnowszą wersję oznaczoną numerem 7. To zbiór przydatnych narzędzi, któe szybko posprzątają nasz komputer i pozwolą nam decydować o tym, któe programy będą się uruchamiać razem ze startem Windows.

Reklama

Aplikacja pozwoli nam wyczyścić rejestr systemu, zdefragmentować dyski twarde, usunąć pozostałości po odinstalowanych programach, czy też wykasować zbędne pliki. Mamy też do dyspozycji tryb Turbo, który wyłącza niepotrzebne procesy, by nasz system działał szybciej i sprawniej.

Do tego wreszcie będziemy mogli się pozbyć niepotrzebnych aplikacji, które włączają się razem z Windowsem i zajmują pamięć systemu,a z których nie zamierzamy korzystać.

Co jeszcze? TuneUp potrafi też całkowicie zmienić wygląd systemu - od wyglądu ikon, przez obrazki startowe i zamykające system.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze - wszystkie opcje są dobrze opisane, czy w instrukcji, czy też w systemie. Większość funkcji da się uruchomić paroma kliknięciami. Do tego TuneUp działa szybko i sprawnie - czysty Windows to zaledwie kweistia kilku minut.