Inne
Reklama

NAVIGON 2510 Explorer z funkcją TMC jest specjalistą od każdej podróży. Posiadacze tego urządzenia będą mogli otrzymywać na terenie Polski komunikaty systemu TMC (Traffic Message Channel) - są to informacje o utrudnieniach na drogach, takich jak remonty, korki czy wypadki. Dzięki nim urządzenie automatycznie, lub na życzenie kierowcy, zaproponuje alternatywną trasę dojazdu do celu, która będzie omijać powstałe przeszkody.

NAVIGON 2510 Explorer wyposażony jest także w funkcję zwiedzania (NAVIGON Sightseeing), stworzoną we współpracy z magazynem podróżniczym MERIAN. Pozwala ona poznać wiele interesujących i praktycznych informacji na temat wartych odwiedzenia miejsc na trasie naszej podróży - kierowcy mogą otrzymać ich wyczerpujący opis, godziny otwarcia, zdjęcia, a nawet opisy głosowe. Z kolei NAVIGON Sightseeing Tours pozwala podróżować znanymi europejskimi trasami widokowymi, rekomendowanymi przez cenionego twórcę przewodników - ViaMichelin. Funkcja MyBest POI jest również w zasięgu ręki – usprawnia dotychczasowy sposób wyboru celów specjalnych dając kierowcy możliwość personalizacji, aby wyświetlać tylko te potrzebne lub ulubione.

Niezawodny towarzysz podróży, NAVIGON 2510 Explorer, oferuje także zaawansowaną nawigację w trybie pieszym, aby zaproponować użytkownikowi bez samochodu najkrótszą drogę w nieznanym mu miejscu. Tryb wyświetlania mapy zmienia się automatycznie jak tylko urządzenie trzymane jest w pionie. Zintegrowany, elektroniczny kompas dostarcza precyzyjnych informacji o położeniu, nawet podczas niewielkich prędkości przemieszczania się, jak spacer. Strzałka pokazuje użytkownikowi obecny kierunek i pozwala na łatwą orientację nawet w wąskich alejkach, z dala od głównych ulic. Oprócz opcji kompasu, NAVIGON 2510 Explorer wyposażono w zaawansowane możliwości oszczędzania energii, które pozwalają na wędrówki do 4 godzin. Jednocześnie użytkownicy mogą nadal przeglądać cele specjalne, w tym atrakcje turystyczne, czytając ich opisy i oglądając zdjęcia. Funkcja NAVIGON Last Mile zapamięta położenie zaparkowanego samochodu i szybko doprowadzi nas do niego po zwiedzeniu okolicy.

Oprócz wielu funkcji ułatwiających zwiedzanie interesujących miejsc, NAVIGON 2510 Explorer ma też znane i sprawdzone funkcjonalności pozwalające na niezawodne planowanie podróży samochodem. NAVIGON MyRoutes zaproponuje dostosowaną do nawyków kierowcy trasę, NAVIGON Clever Parking doprowadzi sprawnie do najbliższego parkingu,

Lane Assistant Pro (Asystent Pasa Ruchu) z wyprzedzeniem poinformuje o pasie, który trzeba zająć przed wykonaniem kolejnego manewru, a Speed Assistant ostrzeże nas, kiedy przekroczymy dozwoloną na danej drodze prędkość.