Najnowsze monitory LED z serii E40 oferują doskonałą jakość obrazu, dzięki wyjątkowo wysokiemu współczynnikowi kontrastu – 5 000 000:1.

Reklama

Ostry jak brzytwa obraz, wyświetlany za pomocą diod LED na ekranie monitora, zapewnia technologia Mega Digital Fine Contrast. Dzięki niej, obraz jest jeszcze bardziej wyrazisty i jasny, a kolor czarny naprawdę głęboki. Zdjęcia, filmy lub inne materiały multimedialne, które pojawią się na ekranie E40, nabiorą szczególnie intensywnych barw. Biorąc pod uwagę cenię monitorów LG LED, modele z serii E40 to trafny wybór dla wszystkich, którzy szukają zaawansowanych rozwiązań w przystępnej cenie.

Niestety można zapomnieć o użyciu 3 tego typu monitorów do rozwiązań Eyefinity - wyposażone są tylko w złącza DVI - brakuje wejścia HDMI, czy DisplayPort.

Ochrona środowiska

Monitory LG z serii E40 nie tylko są wyposażone w zaawansowane rozwiązania techniczne. Projektanci zadbali o to aby każdy z użytkowników, korzystając z monitora wiedział że decydując się na zakup monitora LG dba o środowisko naturalne.

W nowych monitorach LG obniżono zużycie energii nawet do 40 proc. Jest to wartość, która znacząco może przełożyć się na redukcję rachunków za energię, ale przede wszystkim na wpływ, jaki każde elektroniczne urządzenie wywiera na naturę.