Portfolio akcesoriów do telefonów komórkowych firmy Samsung powiększyło się o trzy nowe produkty. Wśród nich znajdują się dwa modele słuchawek Bluetooth: HM1000 i HM1500 oraz zestaw głośnomówiący HF1000. Najnowsze akcesoria wyposażono w zapewniającą szybki transfer danych technologię Bluetooth 2.1 z EDR oraz umożliwiającą współpracę z kilkoma urządzeniami jednocześnie funkcję multi point. Najwyższą jakość dźwięku nawet w trudnych warunkach gwarantuje wydajna technologia redukcji szumów i echa.

Reklama

Słuchawka Bluetooth HM1000

Samsung Bluetooth HM1000 to propozycja dla użytkowników ceniących lekkość i elegancję płynącą z prostoty formy. Ważąca niespełna 10 g słuchawka z wygodnym uchwytem na ucho umożliwia proste i szybkie zarządzanie połączeniami. Pozwala wygodnie odebrać rozmowę, a jeśli moment jest nieodpowiedni, w łatwy sposób ją odrzucić lub wyciszyć. HM1000 sprawdzi się nawet podczas długiej podróży, gwarantując ponad 6 godzin rozmów oraz 200 godzin pracy w trybie czuwania. Zestaw jest w sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 99 zł.

Zestaw głośnomówiący HF1000

Zestaw głośnomówiący HF1000 to kompaktowe rozwiązanie, które z łatwością pozwoli zapomnieć o konieczności częstego ładowania baterii. Niewielki głośnik zapewnia do 15 godzin rozmów, natomiast w trybie czuwania urządzenie pozostaje w gotowości do pracy nawet przez miesiąc. HF1000, obok podstawowej funkcji odbierania połączenia, wyposażono w opcje pozwalające na wyciszenie bądź odrzucenie rozmowy telefonicznej oraz w technologię redukującą szumy i echo. Możliwości zestawu uzupełnia funkcja multi point, za sprawą której HF1000 może współpracować z dwoma telefonami jednocześnie. Specjalny uchwyt, umieszczony na tylnej części obudowy, umożliwia szybki montaż zestawu w samochodzie oraz jego równie szybki demontaż. HF1000 znajdzie się w sklepach w drugiej połowie maja w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 149 PLN.

Słuchawka Bluetooth HM1500

Bluetooth HM1500 to kwintesencja dyskrecji i komfortu miniaturowych dousznych słuchawek. Zestawem można wygodnie sterować za pomocą umieszczonego na kablu pilota. HM1500 pozwoli szybko odebrać, wyciszyć lub odrzucić rozmowę. Słuchawkę wyposażono w funkcję wibracyjnego powiadamiania o połączeniu oraz możliwość wybrania ostatniego zapisanego w spisie połączeń numeru. Na HM1500 użytkownik może liczyć przez ponad 250 godzin w trybie czuwania i aż 6 godzin w trybie rozmowy. Produkt jest w sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 99 PLN.