Versace Unique łączy wszystkie funkcje niezbędne w pracy i życiu osobistym. Jest wykonany z doskonałych materiałów, montowanych ręcznie we Francji i opracowane zgodnie z najwyższymi standardami, jakie muszą spełniać wszystkie produkty Versace. Front urządzenia jest wykonany ręcznie z najwyższej klasy ceramiki, z delikatną ramką z wykończeniem z 18 karatowego złota lub inkrustacją ze stali nierdzewnej 316L. Tylna część jest pokryta ręcznie obrobioną skórą najwyższej jakości, z wytłoczonym znakiem firmowym — głową Meduzy.

Reklama

Wykonany z szafiru krystalicznego ekran Versace Unique to największa pojedyncza część z tego materiału najwyższej klasy, jaka kiedykolwiek została wyprodukowana na użytek klientów. Jest on odporny na zadrapania, gładki i szybko reaguje na dotyk, zapewniając precyzyjną obsługę dotykowego interfejsu telefonu.

Za bogatym wyglądem telefonu Versace Unique kryje się świat zaawansowanej technologii stworzonej przez LG, gwarantującej idealne połączenie piękna z funkcjonalnością. Versace Unique ma wszystkie funkcje telefonu z obsługą sieci 3G, klienta poczty e-mail, odtwarzacza multimedialnego, bogato wyposażonego aparatu fotograficznego z rozdzielczością 5 megapikseli i lampą błyskową oraz netbooka. Urządzenie pozwala odtwarzać pliki przez 30 godzin i zostało wyposażone w nowatorską technologię dźwięku przestrzennego Dolby Mobile w celu zapewnienia wysokiej jakości dzwonków, plików mp3 i wideo.