Dla niejednego wielbiciela multimediów cyfrowych zakup jednocześnie telewizora i odtwarzacza DVD to niebanalny problem – oba sprzęty zabierają sporo miejsca, wymagają dodatkowych przewodów oraz kolejnego gniazdka zasilającego.

Reklama

Sweex 22” LCD TV jest rozwiązaniem tego problemu. 22-calowy telewizor oferuje rozdzielczość zgodną z HD Ready i łączy możliwość oglądania programów ze swobodą odtwarzania multimediów z płyt CD i DVD. Wbudowany odtwarzacz poradzi sobie nie tylko ze standardowymi filmami DVD, ale także VCD, SVCD, czy też plikami w formatach MPEG1, MPEG2, AVI i DivX.

Dzięki dodatkowym wejściom, w tym HDMI, komponentowemu, Euro, komputerowemu (D-SUB), kompozytowemu i S-Video, do telewizora można podłączyć odtwarzcze HD, komputer, konsole do gier, kamery wideo.

Audiofile docenią fakt możliwości podłączenia wzmacniacza, słuchawek lub sprzętu nagrywającego. Sweex 22” LCD TV dysponuje szeregiem wyjść, w tym analogowymi złączami audio, cyfrowymi (optycznym i elektrycznym), jak i kompozytowym i S-Video.

Gdy miejsca na telewizor jest naprawdę mało można umocować go na ścianie za pomocą systemów montażowych zgodnych ze standardem Vesa 100x100 mm.