By uprzedzić wejście konkurencji z HP i Acera, Asustek przyśpieszy wypuszczenie na rynek 9-calowego Eee PC. Zamiast procesora z serii Atom, Intela, w pierwszej partii zamontowane będą niskonapięciowe procesory starszej generacji. To plotka, ale pochodzi od DigiTimes, a ten serwis ma swoich szpiegów w Asusteku mocno obsadzonych.
Pierwsza dostawa procesorów Intel dopiero w maju. W czerwcu na rynek trafią uzbrojone w Atomy małe notebooki HP i Acera. Asustek przenosząc premierę na drugą połowę kwietnia, ryzykuje.
Ponoć czas na wersję z Atomem przyjdzie, ale nieco później.
Tymczasem HP Mini-Note 2133 stał się już oficjalnym produktem i pierwsze zamówienia można składać na amerykańskiej stronie HP. Specyfikacja dostępnych modeli nie zmieniła się od czasu,
gdy sami ją podawaliśmy.
Informacja w DigiTimes
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|