Firma Linksys®, oddział Cisco, przedstawia bezprzewodową kamerę WVC54GCA, która pozwala na bieżąco monitorować, co dzieje się w mieszkaniu lub w pobliżu domu. To odpowiedź na potrzeby wszystkich zapracowanych mam, które martwią się o swoje pociechy, pozostawione pod pieczą rodziny lub opiekunek. Kamera pomaga też odprężyć się na wakacjach, kiedy to w dowolnym momencie można sprawdzić, czy dom, ogród i samochód bezpiecznie czekają na nasz powrót.

Reklama

Wygodna obsługa

Jedyne, co potrzebne jest do instalacji kamery, to działający w domu internet. W przeciwieństwie do zwykłej kamery internetowej, która do zamontowania wymaga komputera, model WVC54GCA można podłączyć bezpośrednio do bezprzewodowej sieci domowej. Kamera posiada oprogramowanie umożliwiające jej zdalną obsługę i przesyłanie danych. Aby uzyskać podgląd monitorowanego miejsca, wystarczy z dowolnego miejsca (np. z pracy lub kajefki internetowej) zalogować się na podanej stronie internetowej. Dostęp do kamery może nastąpić z każdej lokalizacji miejsca na ziemi.

„To dobre rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce mieć kontrolę nad sprawami wokół. Z jednej strony pozwala na bieżąco monitorować, co dzieje się w mieszkaniu. Z drugiej – jest świetnym rozwiązaniem do nagrywania relacji z ważnych wydarzeń. Wystarczy zalogować się w sieci, aby oczami kamery brać udział w istotnych dla bliskich osób chwilach” - mówi Kamil Śliwski, dyrektor ds. sprzedaży Linksys, oddział Cisco, w Polsce.

Powiadamianie o nietypowych sytuacjach

Kamera WVC54GCA posiada specjalny tryb bezpieczeństwa, który wykrywa ruch i automatycznie wysyła e-maila do właściciela. Do komunikatu dołączany jest materiał audio-video. Po otrzymaniu wiadomości, użytkownik może zalogować się do kamery i na bieżąco obserwować sytuację. Można też ustawić, aby urządzenie zapisywało na dysku odbierany obraz o ustalonej porze. Ze strony z podglądem do kamery mogą jednocześnie korzystać cztery osoby.

Ceny oraz dostępność

Kamera WVC54GCA jest dostępna u autoryzowanych sprzedawców oraz w sklepach internetowych. Sugerowana cena detaliczna to 330 zł brutto.

Zdjęcia produktów Linksys znajdują się tutaj.

Informacje o Linksys

Firma Linksys, oddział Cisco (NASDAQ: CSCO) istnieje od 1988 r. To światowy lider rozwiązań VoIP, sieci bezprzewodowych i ethernetowych dla użytkowników domowych

oraz małych i średnich firm. Produkty Linksys cechuje najwyższa jakość, prostota obsługi oraz łatwa współpraca z urządzeniami i aplikacjami innych producentów. Więcej informacji na temat produktów Linksys: http://www-pl.linksys.com .

p

Kontakty dla mediów:

Barbara Ossowska
Tel. +48 502 151 193
barbara.ossowska@firstpr.pl

Reklama

Mélodie Testelin, Linksys
Phone: +33 15804 3102
mtesteli@cisco.com

Investor relations
Marisa Ross, Cisco
Phone: +1408 527-9830
mariross@cisco.com


Analyst Relations
Lisa Soto, Linksys
Phone: +1 949 823 4778
lisoto@cisco.com