ReklamaPolski sklep Della jest pierwszym, jaki uruchomiono od ośmiu lat. W ofercie dedykowanej indywidualnym użytkownikom znajdą się m.in. laptopy z serii Inspiron, Studio, XPS, a także małe designerskie desktopy z linii Hybrid.

Jak poinformowano podczas konferencji prasowej, najpewniej jeszcze w grudniu tego roku oferta sklepu poszerzy się o najnowszego netbooka - Della Mini.

Klient będzie miał możliwość niemal dowolnej konfiguracji sprzętu - począwszy od procesora, a na kolorze obudowy skończywszy. W tym ostatnim względzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Przenośne Delle kupimy w m.in. w kolorze różowym, czerwonym, zielonym, szafirowym, czy wreszcie w obudowie pokrytej wzorami chemicznymi lub abstrakcyjnymi grafikami. Niezależnie od wybranej wersji, komputery Della naprawdę będą się wyróżniać na rynku zalanym szaro-burymi laptopami.

Oczywiście, do wybranego sprzętu będzie można dokupić dopasowaną kolorystycznie myszkę, plecak czy pokrowiec., Co do cen, to na stronie Dell.pl ma się znaleźć i coś poniżej 2 tys. złotych, jak i powyżej 10 tysięcy.

Podczas konferencji przedstawiciele Della zapowiedzieli, że będą walczyć o to, by w ciągu pięciu lat zostać numerem 1 na polskim rynku komputerowym. Czy ambitny plan się powiedzie? O tym zadecyduje już nie tylko ilość dostępnych kolorów obudowy, ale także ceny oraz jakość urządzeń.