E63 to propozycja dla osób, którym przydaje się kieszonkowy organizator i które lubią (lub muszą) mieć możliwość sprawdzenia poczty czy przeglądania internetu. Pisanie wiadomości SMS czy mailowych ułatwia pełna klawiatura QWERTY oraz szeroki wyświetlacz.

Reklama

Podobnie jak E71, nowa komórka ma dwa oblicza - służbowe i prywatne. Do każdego z trybów działania możemy ustawić inne menu, zawierające pożądane w danej sytuacji funkcje (na przykład w menu służbowym skrót do firmowej skrzynki pocztowej, a prywatnym - skrót do aparatu fotograficznego i odtwarzacza mp3.

Jak na smartfona przystało, E63 można zsynchronizować z firmową pocztą i kalendarzem. Komórka posiada także usługę Files on Ovi, za pomocą, której można uzyskać zdalny dostęp do plików z komputera, nawet jeżeli nie jest on aktualnie podłączony do Internetu. Wszyscy nabywcy telefonu będą mogli bezpłatnie przechowywać na serwerze 1 GB plików.

Telefon Nokia E63 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czerwonym i lazurowym. Sugerowana przez producenta cena to 199 euro.