Dziennik Gazeta Prawana logo

Laptop na długie godziny pracy

22 lutego 2009, 18:13
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Laptop na długie godziny pracy
Inne
Oto propozycja dla osób, które często podróżują w interesach lub spędzają czas na kilkugodzinnych naradach. Na polski rynek trafił właśnie nowy biznesowy laptop Toshiby, który jest w stanie pracować do sześciu godzin bez konieczności ładowania.

Twórcy modelu Satellite Pro S300 postawili na energooszczędność, wytrzymałość i łatwość obsługi.

Komputer wyposażono w procesor Intel Core 2 Duo 2.1 GHZ, 2 GB pamięci RAM (można ją rozbudować do 8 GB) oraz twardy dysk o pojemności 250 GB. Przekątna wyświetlacza laptopa ma 15,4 cala.

W laptopie znajdziemy także moduł łączności bezprzewodowej WiFi, Bluetooth oraz wbudowaną kamerkę internetową. Komputer działa w oparciu o system operacyjny Windows Vista Business.

Jedną z głównych zalet nowej Toshiby jest jej energooszczędność i co się z tym wiąże - czas pracy na baterii mogący sięgać (w zależności od trybu pracy) do 6 godzin.

Na uwagę zasługuje także wygląd nowej Toshiby, który jest diametralnie inny od futurystycznego designu modeli z rodziny Qosmio tego samego producenta. Satellite Pro S300 jest ascetyczna, prosta, pozbawiona jakichkolwiek ozdobników i designerskich bajerów. Dzięki temu idealnie wkomponuje się w wystrój minimalistycznego biura.

Cena komputera to około 3,7 tys. złotych.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj