Żółta karteczka z informacją przyczepiona do drzwi lodówki to częsty widok w naszych domach. Jednak wraz z z nową lodówką BEKO ten sposób komunikacji może odejść do lamusa.

Reklama

Model CSA 34000 VR został bowiem wyposażony w cyfrowy dyktafon, na którym domownicy mogą pozostawiać wiadomości głosowe jak na automatycznej sekretarce. Dyktafon rejestruje nagrania trwające maksymalnie 30 sekund - a więc wystarczająco długie, by poprosić o pozmywanie naczyń, kupienie chleba czy odebranie garnituru z pralni.

Otwierając drzwi lodówki, by wyciągnąć mleko czy colę, usłyszymy "wynieś śmieci", "wyprowadź psa” lub "kup masło, bo właśnie się skończyło”. O pozostawionej wiadomości poinformuje nas podświetlona ikona koperty na wyświetlaczu. Przy nagrywaniu kolejnej informacji poprzednia zostaje automatycznie skasowana.

Sama chłodziarka BEKO ma pojemność 214 litrów i wyposażona jest w trzy szklane półki, dwa wysuwane pojemniki na warzywa, a także chromowany uchwyt na butelki. Z kolei w zamrażarce o pojemności 90 litrów użytkownicy znajdą 3 wysuwane szuflady.Sugerowana cena detaliczna : 1699 zł