Inne
Reklama

Jak chwali się producent, Solid B2100 jest nie tylko super wytrzymały, ale także płaski i nie przypomina opancerzonej cegły. Telefon stawi czoło kurzowi, promieniowaniu UV i wibracjom, wytrzyma działanie w ekstremalnych temperaturach od minus 20 do plus 60 stopni Celsjusza. Wykonana z uretanu obudowa z powodzeniem ochroni go przed zniszczeniami w wyniku upadków i uderzeń. Oczywiście są mu też niestraszne zachlapania i wilgoć.

Wbudowana latarka z diodą Power LED pozwoli zawsze odnaleźć drogę w ciemności, a dzięki niezwykle wydajnym głośnikom oraz funkcji usuwania szumu nigdy nie przegapisz żadnej rozmowy - z łatwością słysząc rozmówcę nawet w hałasie kosiarki czy motoru.

Solid dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, zielonej i ciemnoszarej. Jego różnobarwne wykończenie jeszcze lepiej pozwala dostosować się do Twojego stylu życia – zarówno wypoczynku, jak i pracy. Znajdziesz w nim najbardziej funkcjonalne multimedia: odtwarzacz MP3, radio FM, z którego możesz nagrać na telefon swoje ulubione utwory, oraz aparat fotograficzny 1,3 megapiksela z możliwością nagrywania wideo. Jego bateria wytrzyma 9 godzin rozmów.

Cena sugerowana przez producenta to 459,00zł.