Wszechstronny projektor, który znajdzie zastosowanie zarówno w zaciszu domowym, wakacyjnych podróżach oraz małym biurze. W najbliższym czasie z pewnością sprawdzi się jako nieodzowny kompan każdego kibica. Jego wymiary to jedynie 132x160x57 mm, waży tylko kilogram a w zestawie znajduje się torba, dzięki której można go zawsze zabrać na każdy mecz i cieszyć się piłkarskimi emocjami na dużym ekranie.

Reklama

Technologia Digital Light Processing gwarantuje wierne odwzorowywanie kolorów. Lampa diodowa LED o jasności 3000 ANSI lumenów przy współczynniku kontrastu 2000:1, zapewnia optymalną jakość obrazu w rozdzielczości XGA. Dzięki tym parametrom możemy wyświetlać multimedia nawet na zewnątrz, na świeżym powietrzu. Ponadto, projektor wyposażony jest w system Twin XD Engine, który odpowiada za korektę barw, co w połączeniu z modułem Advanced Color Engine i funkcją Edge Enhancer daje gwarancję nasyconych kolorów i wyrazistych szczegółów.

System może odtwarzać pliki DivX, DivXHD, wyświetlać obrazy w formacie JPEG, MPEG2, MPEG4 a nawet odtwarzać pliki muzyczne MP3 z dysków zewnętrznych podłączanych przez port USB. Dzięki funkcji File Viewer, można uruchomić prezentację w Power Point bez podłączania komputera.

HX300 posiada również wejście HDMI, dzięki któremu możemy go podłączyć do innych urządzeń. Dodatkowym udogodnieniem jest wbudowany nadajnik FM, który umożliwia połączenie radiowe i współpracę z innym urządzeniem posiadającym tuner. Czas eksploatacji projektora HX300 wynosi 30 tys. godzin.