Novelty to seria 19-calowych telewizorów LCD do pokojów dziecięcych i nie tylko. Idealna rzecz na wartościowy prezent, np. dla nowo upieczonych rodziców lub jako nagroda za wzorowe świadectwo. Cechą szczególną telewizorków są pluszowe pokrowce na obudowy w postaci zwięrząt: zebra, miś polarny, żyrafa i wielbłąd. Dzięki różnym kolorom i kształtom można dobrać odpowiednią wersję do wystroju pokoju dziecięcego lub preferencji malucha.

Reklama

Telewizory Hannspree Novelty oprócz oryginalnego wystroju działają, jako „poprawiacze nastroju” nie tylko w domu, ale także w przedszkolach czy salach telewizyjnych w szpitalnych oddziałach dziecięcych, gdzie ważne jest by przykuć uwagę rekonwalescenta, lub umilić dłużące się godziny na oddziale dializ.

Telewizory Novetly 19” wyświetlają obraz w rozdzielczości 1440x900. Matryce mają czas reakcji 5 ms i pokryte są warstwą antyodblaskową. Odbiornik posiada wbudowane stereofoniczne głośniki i cyfrowy tuner DVB-T. Obudowy-pokrowce wykonano z pluszowych materiałów, jakie stosuje się do wyrobu przytulanek. Można je zdejmować i czyścić. Telewizory Novelty są przystosowane do wieszania na ścianie.

Cena wszystkich modeli telewizorów HANNspree Novelty wynosi około 1199 zł.