Rozrywka w trzech wymiarach niewątpliwie zdominowała rynek elektroniki konsumenckiej w 2010 roku. Jako jeden z liderów trójwymiarowej rewolucji, LG wprowadził na rynek całą gamę produktów wyświetlających obraz w trzech wymiarach, od telewizorów, zarówno pasywnych, jak i aktywnych, przez kina domowe i projektory.

Reklama

Portfolio produktów 3D LG uzupełnia teraz odtwarzacz Blu-ray BX580, który pozwoli uzyskać wyjątkowy, trójwymiarowy obraz. Dodatkowo, dzięki obsłudze protokołów DLNA wersja 1.4 i CIFS oraz bezprzewodowemu dostępowi do Internetu przez Wi-Fi, odtwarzacz umożliwi korzystanie z bogatych bibliotek multimedialnych, zarówno domowych, jak i dostępnych w sieci.

LG BX580 odtwarza pliki w rozdzielczości 1080p Full HD zapisane na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray 2D i DVD, obsługuje także formaty mkv i DivX HD. Dzięki strumieniowej transmisji danych zgodnej ze specyfikacją 802.11n oraz funkcji Netcast™ Entertainment Access, BX580 zapewnia szybko oraz dostęp do serwisów YouTube, AccuWeather i Google Picasa. Odtwarzacz Blu-ray 3D LG BX580 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej brutto 1499 zł