Już nie zobaczysz własnego nazwiska w wyszukiwarce?

| Aktualizacja:

Wyrok w tym procesie może mieć gigantyczne skutki dla internetu. Jeśli gigant Google przegra, stracimy możliwość wyszukiwania nazwisk w sieci.

wróć do artykułu
  • ~men super
    (2011-01-19 07:20)
    Bądz dobry a nikt złego słowa o Tobie nie POwie ,,
  • ~suchy
    (2011-01-19 08:20)
    wtedy do wyszukiwania nazwisk użyjesz binga albo yahoo, ja piernicze ludzie
  • ~Mieciula
    (2011-01-19 09:01)
    To co mam wpisac poszukujac Kaczynskiego, ***** moze albo kaczuszka?
  • ~No dobra, ale.....
    (2011-01-19 07:17)
    No dobra, ale jeżeli ktoś nazywa się Władilr Ilicz Lenin, albo na przykład Donald Tusk, to także nie zobaczy,
  • ~gość forum
    (2011-01-19 07:37)
    To jest na korzyść tych co "wstydzą" się swojego nazwiska lub nie chcą aby z ich nazwiskiem były kojarzone lub obciążały wydarzenia z przeszłości. A czasem są to wydarzenia nie tylko wstydliwe. Jeżeli zapadnie wyrok na niekorzyść Googl`a będzie to ograniczenie prawa do uzyskiwania wiadomości o społecznej rzeczywistości. Następetwa tego będą społecznie bardzo niekorzystne.
  • ~re ~men super
    (2011-01-19 07:41)
    ~men super2011-01-19 07:20
    Bądz dobry a nikt złego słowa o Tobie nie POwie ,,

    Ale dobry, to nie oznacza głupi?
  • ~beastieboy
    (2011-01-19 09:04)
    Polwysep iberyjski pelen jest lewicowego motlochu. Nie zdziwilbym sie gdyby Google przegral, tam ludzie nienawidza firm i przedsiebiorczosci.
  • ~zdzisiek
    (2011-01-19 09:16)
    no hane rojer się schowa
  • ~tasm28
    (2011-01-19 09:24)
    Swoją prywatność do przesady chronią złodzieje i lodziarze. Boją się żebyś czasem po nazwisku nie doszedł w jakich spółkach kombinują i w jakim getcie się ukrywają. Uczciwi nie wstydzą się swojego nazwiska i wierzą, że policja w sposób dostateczny chroni ich bogactwo przed złodziejami. Trzymam kciuki za Google.
  • ~no-man
    (2011-01-19 10:06)
    " Uczciwi nie wstydzą się swojego nazwiska i wierzą, że policja w sposób dostateczny chroni ich bogactwo przed złodziejami. Trzymam kciuki za Google"

    To proszę podaj tutaj swoje imię nazwisko, adres i telefon
  • ~wpisalem i co mi wyszlo
    (2011-01-19 20:01)
    Wpiszesz "Bronek" wychodzi "Donek", wpiszesz "Donek" wychodzi "PO", wpiszesz "PO" wychodzi "WSI", wpiszesz "WSI" wychodzi "PZPR", wspiszesz "PZPR" wychodzi "SLD", wpiszesz "SLD" wyczodzi "Zlodziejstwo", wpiszesz "zlodziejstwo" wychodzi "PO", wpiszesz "PO" wychodzi "Idiota", wpiszesz "Idiota" wychodzi "Donek"...itd
  • ~Blagiator
    (2011-01-24 21:57)
    no-man mój telefon znajdziesz na FB jak jesteś ciekawy, na NK też i w wielu innych miejscach... chcesz żebym twój zamieścił tu? dostęp do informacji to jedno a drugie to co się z nią robi... jeśli jesteś mrukowatym chamem to po co mają ludzie twojego numeru telefonu potrzebować i wogóle znać twoje nazwisko? po co wogóle mają wiedzieć że istniejesz? Twoja anonimowość już upadła skoro wysłałeś posta... IP wszystko mi powie
  • ~kazik
    (2011-01-27 09:59)
    a jezeli mam prywatny interes na ktorego zyje to co ,tez zniknie?

Może zainteresować Cię też: