Szkalujesz w sieci? Może ci grozić nawet prokurator

| Aktualizacja:

Polski Internet będzie monitorowany, za pomocą programu komputerowego, pod kątem wrogości wobec mniejszości etnicznych, seksualnych i religijnych - informuje "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~złośliwy
    (2011-02-16 12:04)
    Czyli już słów piewcy miłości pana Niesiołowskiego nie uświadczymy w internecie:)
  • ~eo
    (2011-02-16 19:36)
    Czyli będzie można atakować WIĘKSZOŚCI seksualne i religijne? Czyli chorzy z nienawiści do Chrześcijan i Heteroseksualnych będą mogli ich atakować do woli ??? To by się nawet zgadzało z kierunkiem w którym idą media ktoe robią dokładnie właśnie taką politykę tylko pod "płaszczykiem" tzw. "tolerancji"
  • ~icek
    (2011-02-17 05:59)
    zydy wszystko juz kontroluja. bardzo mi sie to nie podoba. na szczescie bedzie mozna ta prawde pisac i naglasniac, bo w polsze stanowia wiekszosc. dziwnym zbiegiem okolicznosci gazetka szechtera jako pierwsza podaje tego newsa.
  • ~xxxx
    (2011-02-17 07:34)
    ...rozumiem, że katolicy, którzy stanowią "WIĘKSZOŚĆ" religijną w Polsce, mogą być nadal bezkarnie szkalowani... Tak?
  • ~Absmak
    (2011-02-17 14:39)
    A spieprzajdziadu może być ?? Tak tylko pytam.
  • ~kazik
    (2011-02-17 21:54)
    pisiole bedziecie chroniona miejszosc juz na wieki , od dzisiaj nie bede was straszyl.
  • ~!00 donków na minutę
    (2011-02-21 13:25)
    W każdym przypadku, gdy rozpoznana zostanie "mowa nienawiści", informowany będzie administrator portalu, a skrajne przypadki będą zgłaszane do prokuratury. Pierwszy ogólnopolski pomiar ma rozpocząć się już w tym tygodniu.

    Mowa nienawiści zostanie zmierzona - nienawiściomierzem w skali 100 donków. To nowy wkład Polski w rozwój układu SI -czyli systemu dziesiętnego miar i wag. Przekroczenie 30 donków będzie karane ciężkim więzieniem , a 50 donków będzie karane śmiercią, natomiast 80 donków będzie karane cwiartowaniem z soleniem. O przekroczeniu 100 donków nawet nie myślę, bo może być karane wycięciem rodziny w pień czyli stosowaną powszechnie za Adolfa odpowiedzialnością zbiorową .
  • ~Emerytka z Polski
    (2011-02-21 13:46)
    ~xxxx2011-02-17 07:34
    ...rozumiem, że katolicy, którzy stanowią "WIĘKSZOŚĆ" religijną w Polsce, mogą być nadal bezkarnie szkalowani... Tak?

    To co zrobiono z krzyżem przed pałacem prezydenta, to był czyn pełen nienawiści wymierzony przeciw symbolowi religijnemu. Czy również i takie czyny będą karane i uznane jako wymowa nienawiści .