Najnowsze nawigacje zaawansowanej serii GO LIVE wspierane przez technologię LIVE są już dostępne w Polsce! Seria GO LIVE oferuje innowacyjną usługę TomTom HD Traffic w ramach usługi LIVE, nowoczesny interfejs oraz antyodblaskowy ekran Fluid Touch. TomTom przedstawia GO LIVE 1000 z ekranem 4,3” i GO LIVE 1005 z ekranem 5”.

Reklama

TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są pierwszymi nawigacjami firmy TomTom oferującymi usługę LIVE. Usługa LIVE informuje, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii TomTom HD Traffic, o aktualnej sytuacji na drogach. TomTom HD Traffic dostarcza kluczowych informacji na temat korków i robót drogowych, które mogą pomóc wytyczyć krótszą trasę pozwalającą na skrócenie czasu podróży nawet do 15%. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z Internetem są uaktualniane co 2 minuty, w rezultacie kierowcy będą mieli pewność, że cały czas jadą po najszybszej trasie i będą znali dokładny czas dotarcie do celu.

„Seria GO LIVE została stworzona dla wszystkich kierowców, którzy kochają prowadzić, ale nienawidzą korków. W ramach darmowej rocznej usługi TomTom HD Traffic, kierowcy będą mieli dostęp do najbardziej aktualnych informacji o sytuacji na drodze, dzięki którym sprytnie ominą korki” – wyjaśnia Madgalena Marciniszyn, Marketing Manager na rynek Europy Środkowo - Wschodniej w TomTom.

Dodatkowo usługa LIVE daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Co więcej, seria GO LIVE poinformuje nas o fotoradarach znajdujących się na trasie. Dodatkowo stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, gdy będziesz chciał sprawdzić pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa Live jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia GO LIVE 1000 oraz GO LIVE 1005.

Ekran modeli GO LIVE 1000 oraz GO LIVE 1005 został wykonany z wysokiej jakości szkła, które umożliwia wyraźną, wygodną obserwację wyświetlanej mapy, nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu. Aby korzystanie z nawigacji było jeszcze łatwiejsze, TomTom oferuje w swoich urządzeniach wygodny i przyjazny użytkownikowi interfejs, który jest dużo bardziej funkcjonalny niż jego poprzednicy.

Nowa seria GO LIVE została także wyposażona w ergonomiczny system mocowania TomTom. Magnetyczny uchwyt Easy Click pozwala na mocowanie i zdejmowanie urządzenia nawigacyjnego w prosty i komfortowy sposób. Wystarczy zbliżyć urządzenie GO LIVE do stacji dokującej i zostaje ono podłączone, tak aby nawigacja była natychmiastowo gotowa do użytku.

Z niezwykle innowacyjną technologią oraz udoskonaloną funkcjonalnością, nowe nawigacje na nowo definiują pojęcie samochodowej nawigacji satelitarnej tworząc całkowicie nową kategorię.


TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są dostępne w Polsce w sugerowanych cenach:
- TomTom GO Live 1000 – 1099 PLN
- TomTom GO Live 1005 – 1199 PLN