Solorz dzięki Polkomtelowi zaoferuje szybki internet

Zygmunt Solorz-Żak po zakupie Polkomtela będzie oferował szybki bezprzewodowy internet, dzięki częstotliwościom tego operatora, jak i spółek rozwijających technologię LTE - uważają eksperci.

wróć do artykułu
  • ~@brawo
    (2011-07-02 14:14)
    Sprzedaż resztówek trwa !!!
    A jak nie będzie już czego sprzedać , to pójdą POd młotek POlszewickie barany !!!
  • ~lucky
    (2011-07-02 12:55)
    ha, ha - kwękanie typowe dla pisiorów!
  • ~misiek
    (2011-07-03 10:20)
    mam nadzieje że urząd konkurencji nie zgodzi się na tę sprzedaż
  • ~EWA KOBY
    (2011-07-02 21:29)
    To nie Zygi zorobil kase,ale Goska to zrobila waszymi pieniedzmi i cieszmy sie ze ich mamy oni bardzo sie staraja w porownaniu z innymi zdzercami
  • ~posiadacz iPLUSa
    (2011-07-02 19:54)
    fajnie by było gdyby zwiększył ilość MB w internecie wtedy dało by się ogladać youtuba cały czas i zmniejszył rachunki wtedy by coś z tego było panie Solorz
  • ~Konkretny
    (2011-07-02 17:46)
    ADAM ty stekajacy typie nie zmieniaj tematu, bo nie o tym mowa.
  • ~zxcvvr
    (2011-07-02 17:40)
    Do narzekających: trza się było zapisać w latach 80' do SB, założyć firmę polonijną i dziś nie musielibyście narzekać!
  • ~bruno
    (2011-07-02 16:08)
    Wiecie za czyje pieniądze.MOJE,TWOJE ,NASZE,WASZE
    Uwłaszczył się z innymi jemu podobnymi po 1989 roku.Uwłaszczył znaczy tyle co przyswoił niezgodnie z prawem,albo innymi słowy:ukradł.Według mediów złodziej z dużymi pieniędzmi to już przyzwoity człowiek znaczy się szanowany biznesmen
  • ~funfel
    (2011-07-02 18:06)
    Kiedy temat sie skonczy decydujemy my ~ff a nie ty i tyle w temacie.
  • ~gawka
    (2011-07-02 12:22)
    Świat e-komunikacji zastępuje tradycyjne media. TP - ostatni Mohikanin mediów PRL'u- chyba właśnie tonie. Nie wiem, czy jest sens, wysyłać na ratunek szalupy ratunkowe?
    W krajowej perspektywie zostaną tylko dwie wielkie polskie siły medialne: imperium Solorza i Waltera. Powinna pozostać też skromna, wręcz ascetyczna struktura mediów państwowych, utrzymywana z budżetu,
  • ~eLKa
    (2011-07-02 12:22)
    Gdzie byli związkowcy z KGHM? Jak można było dopuścić do tej prywatyzaji? Przecież teraz media Solorza zagłuszą prawdziwe,Polskie stacje Trwam i Maryja.
  • ~antonio
    (2011-07-02 12:52)
    tv trwam i radio maryja niesą Polskimi mediami, ich udziłowcem jest biznesmen z argentyny byly nazista
  • ~PiSlamista
    (2011-07-02 18:58)
    do berni67- tylko PiSzlam i łociec Derektor zbawi ten kraj... Jarosławie Białozębny - Ty jesteeś Polską!!!
  • ~mycha
    (2011-07-02 12:47)
    Słupy ''made in WSI'' w akcji...?
    Solorz-Żak, czy jak ten pan obecnie się nazywa (w latach '70 - '80-tych 5 razy zmieniał tożsamość - wiadomo po co), to przykład jak w POlsce dojść od pucybuta do miliardera - niestety szczegóły tej niesamowitej transformacji są ŚCIŚLE CHRONIONE; widać w tym kraju Wierchuszka z POwiązaniami, nie może być tematem działań dociekliwych dziennikarzy - ci jedynie mają zajmować się ... OPOZYCJĄ :-D
  • ~wan
    (2011-07-02 14:40)
    Darmowy internet już "dał" Polakom!!!Teraz pora na nową generację!!!Eksperci od siedmiu boleści się cieszą!!!
  • ~ff
    (2011-07-02 17:53)
    ...internet z limitem...i tyle w temacie
  • ~berni67
    (2011-07-02 14:31)
    ha ha ha ha ha PO-płuczyny się cieszą a Tu i tak wszystko "wRodzinie" zostaje... nie kumacie "czaczy"... "matołki" z PO-płuczynami... ha ha ha ha ;)
  • ~ntek
    (2011-07-02 17:51)
    Masz na mysli antonio ta utuczona bestie Kobylanskiego?
  • ~sprawiedliwy
    (2011-07-02 17:49)
    jan byl jasiem z toba to jest odwrotnie. Teraz jestes jasiem, bo umoczyles kase na spekulacji elektrimem.
  • ~szkoda
    (2011-07-02 12:41)
    To już koniec z wolnościowymi mediami.

Może zainteresować Cię też: