Świat 3D zawsze z Tobą: notebooki VAIO F z ekranem 16,0" (40,6 cm)
Komfortowe oglądanie znakomitego, niemigającego obrazu 3D gwarantuje wyświetlacz Full HD VAIO Premium o wielkości 16,0". Aby przełączać się między trybami oglądania 2D i 3D, wystarczy nacisnąć przycisk 3D. Komputer standardowo obsługuje gry 3D oraz filmy 3D z płyt Blu-ray Disc™. Można ponadto oglądać trójwymiarowe panoramy sfotografowane aparatami cyfrowymi Cyber-shot™ i lustrzankami cyfrowymi α. Oprócz tego, naciskając jeden przycisk można uzyskać symulowany obraz trójwymiarowy z dwuwymiarowego obrazu z płyty Blu-ray Disc albo DVD.

Reklama

Łatwa obsługa, pomysłowe rozwiązania i stylowy wygląd: seria notebooków VAIO E z ekranami 15,5" (39,5 cm) i 17,3" (43,8 cm)
Seria VAIO E, swobodnie radząca sobie w codziennych zastosowaniach, to propozycja dla wkraczających w świat VAIO. Uzupełnieniem eleganckiego wyglądu i szeregu odmian kolorystycznych jest atrakcyjne wykończenie obudowy, które ułatwia trzymanie przenoszonego komputera. Wszystkie modele z tej serii są wyposażone w wygodną klawiaturę z wydzielonym blokiem numerycznym. Specjalny przycisk Quick Web umożliwia szybkie połączenie się z Internetem i przeglądanie stron www, a przyciski ASSIST i VAIO pozwalają na zaoszczędzenie czasu i dodatkowo zwiększają wydajność pracy.

Wybrane modele mają wbudowany odtwarzacz Blu-ray Disc i kontrastowy wyświetlacz VAIO, dzięki czemu doskonale nadają się do oglądania filmów. Dzięki wyjściu HDMI™ komputer można z łatwością podłączyć do telewizora HD, a zgodność z najnowszym standardem Bluetooth® 3.0 pozwala na łatwe, bezprzewodowe łączenie się z innymi domowymi urządzeniami.

Rozjaśnij swoje życie: seria kolorowych notebooków VAIO C z ekranami 14,0" (35,5 cm)
Atrakcyjny, zwracający uwagę wygląd kolorowego notebooka VAIO z serii C będzie czytelną deklaracją stylu jego użytkownika. Wśród wyróżniających się wyrazistym wzornictwem 14-calowych wersji w modnych kolorach znajdziemy dwa specjalne, „świecące” modele w kolorze pomarańczowym i zielonym. Śmiałość ich stylistyki wynika z zastosowania przezroczystej pokrywy, przez której brzegi sączy się światło. W efekcie komputer wygląda, jakby świecił.

Kontrastowy, panoramiczny wyświetlacz VAIO o wielkości 14,0" (35,5 cm) / 15,5" (39,5 cm) z diodowym podświetleniem jest wystarczająco duży, by zapewnić komfort przy wyświetlaniu stron www i redagowaniu dokumentów. Uzupełnieniem podświetlanej klawiatury jest tabliczka dotykowa obsługująca wielodotyk oraz czujnik oświetlenia, który optymalizuje jasność obrazu i komfort patrzenia na ekran w świetle dziennym lub o zmroku.

Wybrane modele zawierają hybrydową kartę graficzną, która automatycznie przełącza się między trybem dużej wydajności a trybem energooszczędnym, zależnie od wykonywanych zadań.Moc w ruchu: seria smukłych, lekkich notebooków VAIO S z ekranem 13,3” (33,7 cm)
Adresowana do klientów biznesowych seria VAIO S wyróżnia się stylową, „idealnie płaską” obudową, zwiększającą poręczność i trwałość komputera, który ma tylko 24 mm grubości i 1,75 kg wagi (w przybliżeniu).

Innowacyjna koncepcja „inteligentnego akumulatora” umożliwia nieprzerwaną pracę od rana do wieczora. W trybie energooszczędnym wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy dostarcza energii na maksymalnie 7 godzin1 pracy. Można do niego dokupić dodatkowy akumulator o małej grubości, przystosowany do ładowania niezależnie od komputera oraz do podłączania do pracującego komputera. W takiej konfiguracji całkowity czas pracy wzrasta do 14 godzin1.

Dynamiczny, hybrydowy system graficzny zapewnia automatyczne i niezauważalne przełączanie między zintegrowanym procesorem GPU a kartą graficzną o dużej wydajności — i optymalną równowagę między wydajnością a długością pracy. Pokryty zaawansowaną powłoką przeciwodblaskową ekran LCD gwarantuje z kolei komfort oglądania w każdym oświetleniu i skutecznie osłabia odbicia bez pogorszenia czystości obrazu.

Dzięki systemowi Quick Boot czas uruchamiania oryginalnego systemu Windows® 7 jest nawet o połowę krótszy niż w zwykłych notebookach. Użytkownik ma też do dyspozycji łatwo dostępny przycisk WEB, pozwalający szybko uruchomić komputer i rozpocząć przeglądanie Internetu. Wybrane modele są wyposażone w modem 3G zapewniający szerokopasmową łączność z Internetem z szybkością do 7,2 Mb/s przy wykorzystaniu sieci telefonii komórkowej.

Podróże bez dodatkowego obciążenia: seria notebooków VAIO Y z pełnym zestawem funkcji i ekranem 11,6" (29,4 cm)
Znaczna moc obliczeniowa połączona z 6-godzinną1 wytrzymałością akumulatora czyni z notebooka VAIO Y w pełni funkcjonalny komputer, pozwalający na łatwe komunikowanie się ze znajomymi czy zajmowanie się sprawami służbowymi poza biurem.

Ważący niespełna 1,5 kg komputer z łatwością zmieści się w aktówce albo torebce. Jego wytrzymała obudowa z cylindrycznym zawiasem wygodnie leży w ręku i ma przyjemny wygląd. Kontrastowy, panoramiczny wyświetlacz VAIO o wielkości 11,6” (29,4 cm) jest wystarczająco duży, by zapewnić komfort przy wyświetlaniu stron www i redagowaniu dokumentów.

Wygodne i bezbłędne pisanie umożliwia pełnowymiarowa, wyodrębniona klawiatura, którą uzupełnia ergonomiczny touchpad z funkcją obsługi gestami. Na liście wyposażenia znajdziemy także kamerę internetową MOTION EYE oraz wyjście HDMI do wyświetlania materiałów HD na telewizorze HD.

Seria VAIO Y oferowana jest w zróżnicowanych konfiguracjach systemowych. Modele VAIO YA to propozycja dla osób podróżujących służbowo, które chcą wydajnie pracować bez zbędnego obciążenia. Tańsze notebooki VAIO YB są oparte na technologii VISION firmy AMD i zapewniają płynne, żywe wrażenia wizualne HD.

Reklama