Firma Logitech prezentuje Mini Boombox – połączenie przenośnego głośnika i zestawu głośnomówiącego, zapewniające wysoką jakość dźwięku, w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Idealny podczas odtwarzania muzyki, filmów, gier lub rozmów telefonicznych. Urządzenie dedykowane jest smartfonom, tabletom oraz innym urządzeniom wyposażonym w technologię Bluetooth.

Reklama

Być może Logitech Mini Boombox jest mały, ale ma za to wielkie możliwości. Specjalnie zaprojektowana komora akustyczna zapewnia wysokiej jakości dźwięk oraz głębokie basy. Urządzenie może pełnić także funkcję zestawu głośnomówiącego. Wbudowany mikrofon gwarantuje, wyraźny i czysty dźwięk, dzięki czemu nie ma ryzyka, że transmitowany głos zostanie zniekształcony. Jest to idealne rozwiązanie do rozmów telefonicznych czy wideo czatów.

Logitech Mini Boombox z łatwością łączy się z popularnym smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami wyposażonymi w technologię Bluetooth Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) oraz telefonami z funkcją Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5). Urządzenie wyposażone jest w akumulator, który można ładować
za pośrednictwem kabla USB, dzięki czemu będziemy mogli zapomnieć o ciągłym wymienianiu baterii. Głośnik pozwala na nawet do 10 godzin odtwarzania muzyki bez konieczności ładowania – to wystarczająco długo, żeby uraczyć przyjaciół swoimi ulubionymi playlistami.

Logitech Mini Boombox będzie dostępny w Europie pod koniec listopada w sugerowanej przez producenta cenie 319 PLN. Więcej informacji znajduje się na stornie internetowej