Pewien handlowiec potrzebował programu PowerPoint, aby złożyć kilka slajdów na ważną prezentację. Gdy zespół IT poinformował go, że nie posiadają licencji na ten program, pobrał go z witryny internetowej z programami. Decyzja ta była katastrofalna w skutkach.

Reklama

Piracka kopia zawierała złośliwego wirusa, który dokonał spustoszenia w systemach firmy, uszkodził cenne pliki i naraził na zagrożenie poufne dane Klientów. Mówiąc delikatnie, Krzysztof nie był szczęśliwy. Licencje na oprogramowanie stały się jego priorytetem. Przysiągł sobie, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca w jego firmie.

Chcesz uniknąć złośliwego wirusa, który może uszkodzić cenne pliki lub narazić na zagrożenie poufne dane Klientów i dokonać spustoszenia w systemach Twojej firmy?

Dowiedz się się jak uchronić swoją firmę przed niebezpiecznym oprogramowaniem.

Zapraszamy na bezpłatny warsztat on-line, które ma na celu przybliżyć tak aktualną dzisiaj problematykę bezpieczeństwa informacji i danych, ochrony własności intelektualnej, oraz procesowego zarządzania oprogramowaniem komputerowym. Będzie również szansa zapoznania się z możliwościami systemowego zarządzania zasobami IT.

Rejestracja >>>

Chcesz uchronić swoją firmę przed niebezpiecznym oprogramowaniem? Zapraszamy na bezpłatny warsztat on-line! Kliknij>>

Chcesz uniknąć złośliwego wirusa, który może uszkodzić cenne pliki lub narazić na zagrożenie poufne dane Klientów? Dowiedz się więcej podczas bezpłatnego warsztatu on-line! >>>