SteelSeries, renomowany producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował na targach CES w Las Vegas trzy nowe myszy komputerowe. Wśród nowości znalazły się SteelSeries Kana (mysz stworzona we współpracy z graczami w ramach inicjatywy Designed by Gamers), a także dwie edycje nowej wersji modelu Kinzu - SteelSeries Kinzu v2 oraz SteelSeries Kinzu v2 Pro Edition.

Reklama

W ramach akcji Designed by Gamers po raz pierwszy poprosiliśmy naszych fanów o pomoc w wybraniu optymalnego kształtu i wzornictwa - i muszę przyznać, że z dumą i radością obserwowaliśmy ich odpowiedź. To przecież oczywiste, że klienci - szczególnie nasi klienci - powinni mieć coś do powiedzenia na temat tego, co tworzymy. Nasze najnowsze produkty zostały przygotowane zgodnie z ich oczekiwaniami, tak by idealnie pasowały do preferencji różnych typów graczy - szczególnie tych, którzy nie potrzebują na co dzień najwyższej konfigurowalności, oferowanej przez mysz SteelSeries Sensei - komentuje Kim Rom, szef działu marketingu SteelSeries.

Wszystkie nowości - Kana, Kinzu v2 oraz Kinzu v2 Pro Edition - w pełni współpracują z oprogramowaniem SteelSeries Engine, dzięki któremu użytkownik może dowolnie dopasować konfigurację myszy do swoich potrzeb (możliwe jest np. tworzenie profili, makr, modyfikowanie ustawień CPI, definiowanie klawiszy, a także przeglądanie tzw. heat mapy użytkowania).

Najważniejsze cechy myszy SteelSeries Kana:
• Kształt dopasowany do potrzeb zarówno prawo-, jak i leworęcznych użytkowników. Sześć optymalnie rozmieszczonych przycisków.
• Dostosowany do potrzeb graczy turniejowych sensor optyczny (częstotliwość próbkowania 3600 klatek na sekundę, szybkość do 130 cali sekundę).
• Podświetlana rolka z możliwością regulowania natężenia światła (może to zostać wykorzystane np. do informowania użytkownika o tym, który profil jest aktualnie aktywny).
• DCPI na poziomie 1600 - 3200.
• Dwa duże przyciski XL (po jednym z każdej strony), przydatne np. podczas szybkiego strzelania.
• Teflonowe ślizgacze, podwójnie pleciony kabel ze złączem USB 2.0
• Dwie wersje kolorystyczne obudowy i podświetlenia (White 1.1 oraz Black 1.1).


Mysz SteelSeries Kana jest już dostępna na stronie SteelSeries (http://steelseri.es/kana) oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 euro.

"Kinzu v2 oraz Kinzu v2 Pro Edition to myszy zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy od urządzenia tego typu oczekują wyłącznie podstawowe zestawy przycisków i funkcji - ale jednocześnie wymagają od nich najwyższej jakości i precyzji" - wyjaśnia Kim Rom.

Najważniejsze cechy myszy SteelSeries Kinzu v2 Pro Edition:
• W pełni spełniające wymagania profesjonalnych graczy przełączniki Omron, powszechnie uważane w branży za najbardziej niezawodne i zaawansowane technologicznie.
• Kształt dopasowany do potrzeb zarówno prawno-, jak I leworęcznych graczy. Cztery optymalnie rozmieszczone przyciski (wśród nich przycisk umożliwiający wygodne przełączanie CPI).
• Doskonały sensor optyczny oferujący częstotliwość próbkowania na poziomie 3600 klatek na sekundę.
• Szybkość do 65 cali na sekundę.
• Teflonowe ślizgacze, podwójnie pleciony kabel ze złączem USB 2.0
• Trzy wersje kolorystyczne: błyszcząca czarna, metaliczna srebrna oraz czerwona.

Mysz SteelSeries Kinzu v2 Pro Edition jest już dostępna na stronie SteelSeriesoraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 44,99 euro.

Najważniejsze cechy myszy SteelSeries Kinzu v2 Pro Edition:
• Zestaw funkcji identyczny jak w przypadku Kinzu v2 Pro Edition - z tą różnicą, że w tym modelu nie zastosowano przełączników Omron.
• Cztery wersje kolorystyczne: czarna, biała, pomarańczowa oraz żółta.

Mysz SteelSeries Kinzu v2 jest już dostępna na stronie SteelSeries oraz w wybranych sklepach w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 euro.

Reklama