Branża e-commerce konkuruje między sobą pomysłami na innowacyjne aplikacje. Kluczowym zadaniem dla właścicieli biznesów internetowych jest dostosowanie się do rosnących oczekiwań klientów. O sukcesie decyduje też wybór optymalnych narzędzi promocji.Rejestracja na portalu Gdzie-kupie.pl oraz prezentowanie swoich ofert (produkty, usługi, promocje), sprzedaż produktów i usług jest całkowicie darmowa - co czyni portal bardzo konkurencyjnym.

Reklama

Tutaj każdy jest równy. O pozycji firmy decydują klienci przyznając firmom rekomendacje. Im więcej rekomendacji tym wyższy wskaźnik jakości oferty, tym samym firma wspina się na pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania. Nowe firmy na Gdzie-kupie.pl mogą wyrównać swoje szanse wykupując reklamę w wynikach wyszukiwania, tak aby pojawić się obok najlepszych. Oferty wystawiane na Gdzie-kupie.pl nie są usuwane i nie mają terminu ważności. Firmy same muszą aktualizować treści i zachęcać klientów.

W Gdzie-kupie.pl można skorzystać z następujących funkcjonalności:
- rozbudowana wizytówka firmowa (zdjęcie witryny firmowej, logotyp, opis o firmie, dane kontaktowe)
- nieograniczona sprzedaż produktów i usług przez Internet (funkcjonalność sklepu internetowego)
- fakturowanie on-line, czyli możliwość wystawiania faktur z poziomu profilu
- możliwość promowania swoich produktów handlowych dla dużych sieci, producentów i hurtowni (funkcjonalność sieci handlowych)
- informowanie użytkowników o promocjach
- automatyczne przenoszenie danych z programu SubiektGT firmy InsERT,
- automatyczne przenoszenie danych z plików przygotowanych dla CENEO
- wewnętrzny system wymiany wiadomości między użytkownikamiBardzo ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników robiących zakupy jest funkcjonalność „kto ma?”. Można wysłać pytanie do wszystkich firm z wybranej kategorii branżowej w poszukiwaniu interesującego produktu lub usługi. Wówczas to firmy przesyłają do klienta szczegółową ofertę. Obsługa profilu firmowego jest prosta jak obsługa profilu na portalu społecznościowym. Gdzie-kupie.pl zarejestrował w swojej bazie ponad 1600 użytkowników, ich liczba stale rośnie. Miesięcznie odnotowuje setki tysięcy odwiedzin.