Kolejna wersja iPada Nano będzie miała wbudowany aparat - tak podaje tajwański portal Apple.pro. O prawdziwości tych informacji przekonamy się jeszcze w tym roku, w chwili pojawienia się w sklepach nowego iPoda Nano.

Reklama

Już wcześniej eksperci w dziedzinie nowoczesnych technologii podkreślali, że Apple planuje wprowadzić aparat (z 1,3-megapixelową matrycą) do swojego odtwarzacza. Co więcej, w internecie pojawiły się już zdjęcia kolejnego iPoda Nano, na których widoczny jest mały obiektyw. Zatem, bardzo możliwe, że doniesienia te mogą okazać się prawdą.

Ich prawdziwość zdaje się potwierdzać fakt, że portal Apple.pro, który o sprawie donosi, przewidział również ostatnie zmiany dotyczące wyglądu poprzedniej wersji iPoda Nano. Chodziło wówczas o "obcięcie" dolnej części odtwarzacza i pozostawienie jedynie wyświetlacza na przedzie.

Fani gadżetu oczywiście już teraz podzielili się na zwolenników i przeciwników wprowadzenia aparatu do iPoda Nano. Ci pierwsi oczywiście twierdzą, że aparat w iPodzie może się zwyczajnie przydać. Drudzy natomiast nie wierzą, że wbudowany w tak małe urządzenie, może mieć dobre parametry techniczne. Ich zdaniem robienie zdjęć dobrej jakości to marzenie.

(myapple, 9to5mac.com)