Inwigilacja w zamian za szybki internet. Dostawcy alarmują

| Aktualizacja:

Dostawcy stacjonarnego internetu ostrzegają, że będą gromadzić dane na temat odwiedzanych przez nas stron WWW. Taki może być skutek nowych przepisów, które mają zmusić firmy sprzedające dostęp do internetu aby zagwarantowały wykupioną prędkość.

wróć do artykułu
  • ~gerry5
    (2012-02-21 07:10)
    "Nowe obowiązki na dostawców internetu ma nałożyć przygotowywana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji nowelizacja ustawy – Prawo telekomunikacyjne. "
    czyli Boni a kim Boni był i jest wielu wie
    a co czeka Boniego to sie okaze
  • ~Robnad
    (2012-02-21 07:13)
    proszę,wszystko dla "dobra " klienta.jak nie ACTA,to pałą.
  • ~mmx
    (2012-02-21 07:16)
    Ale kombinują. Jak nie udało się tylnymi drzwiami wprowadzić acta to teraz boczną furtką będzie nowelizacja ustawy. Wszystko byleby tylko mieć haki i trzymać wszystkich w garści.
  • ~Tofik
    (2012-02-21 07:17)
    Inwigilacja do oPOru i to całego społeczeństwa, a POmatolstwo rozdzierało szaty jak za rządów PIS inwigilowało się kilkuset przestępców. Myślenie dla POmatoła to rzecz tak obca, jak dla Ryżego POwiedzenie prawdy.
  • ~KIM DZONG TUSK
    (2012-02-21 07:28)
    TUSKISTOSCY PO-MSOMOLCY U KORYTA - TOTALNA INWIGILACJA NARODU POLSKIEGO W KAŻDYM MOŻLIWYM MIEJSCU. KOREA PÓŁNOCNA JEST DLA NICH WZORCEM.
  • ~anonymous
    (2012-02-21 07:36)
    I w tym przypadku przydałby się protest przeciwko firmom, które wprowadzą ten przepis i go nie ominą. Wypowiedzieć im umowę, postraszyć brakiem klientów, będą musieli coś wymyślić, albo większość przejdzie wtedy na mobilny. Nikt nie chce być inwigilacji nad sobą. XXI wiek to walka ludzi z totalitarną (durną) władzą. Mamy już dość tych durnych przepisów, czas będzie rozpocząć wojnę z rządem i całą tą powaloną władzą, zebrać kilkadziesiąt tysięcy ludzi i ruszyć na budynki rządowe, obalić to wszystko, niech w końcu zaczną liczyć się z nami! W rządzie powinni zasiadać ludzie, którzy umieją zarządzać, jak menadżerowie, którym leci po pensji, jeśli jakaś ustawa nie wyjdzie, wtedy by przyłożyli się do roboty
  • ~fargo
    (2012-02-21 07:37)
    widać z tego że Tusk, Boni chcą wszystkich kontrolować, zbierac dane robi sie totalny syf. Szpiegowanie ludzi za ich płacone podatki. frajersrwo głosowało frajerstwo ma
  • ~jazu
    (2012-02-21 07:51)
    Ludzie, obudzcie sie...
  • ~GRASIOWATY CIEĆ
    (2012-02-21 07:51)
    GDZIE PODZIALI SIĘ JEDYNIE SŁUSZNI KRZYKACZE Z MICHNIKOWSKIEJ "PO-MSOMOLSKIEJ PRAWDY"
  • ~wicio
    (2012-02-21 07:52)
    Znaczy wolny internet jest bez kontroli?
  • ~puchatek
    (2012-02-21 07:55)
    Boni którym wysługiwała się komuna w kapowaniu na działaczy nurtu niepodległościowego w Solidarności wie jak zwalczać wolność i prawdę i dlatego Tusk chce kontroli nad społeczeństwem by przypadkiem nie upomnieli się o o swoje prawa zawłaszczone przez sojusz zawiązany przy okrągłym meblu .Lubią i robią wszystko by w Polsce było dziadostwo bo łatwiej im sterować biedakami i stwarzać iluzje dobrobytu dając kromkę chleb i czas ogłupiania przed telewizją
  • ~jezz
    (2012-02-21 07:59)
    No to mamy początek Apokalipsy!
    W USA Obama podpisał, że do 23 marca 2013 wszyscy mają mieć czipy- znak Bestii. No to walka Zła z Dobrem rozpoczęta na całego. Tusk to tylko marionetka.
    W wizjach świętych i błogosławionych przedstawiono obraz świata w tym czasie...
    Zło jednak nie zwycięży...Bóg nie dozwoli na to, ale trzeba mocnego nawrócenia wszystkim !!!
    Oby to ludzie zrozumieli...
  • ~jezz
    (2012-02-21 08:07)
    Poczytajcie książkę Johna Leary pt.:"Przygotujcie siE na Wielki Ucisk i na Erę Pokoju wydana przez - Arka - Wrocław.
    Będą niesamowite zdarzenia, ale Bóg w to wkroczy i zwycięży!
    Niech nikt nie mówi , ze Boga nie ma!
    Jest Bóg, ale jest też Lucyfer...a ten polegnie strasznie...
  • ~hehe
    (2012-02-21 08:11)
    rudy znow wydymal "mlodych wykrztalconych"
  • ~ACTA
    (2012-02-21 08:30)
    MUSIMY WRÓCIĆ DO WALKI Z TYMI OSZOŁOMAMI Z RZĄDU.
  • ~NorvidNH
    (2012-02-21 08:34)
    DEBILE CHCĄ WYMUSIĆ KORZYSTANIE Z PLATFORM ZAPRZYJAŹNIONYCH STACJI, TAM DOPIERO BĘDZIE INWIGILACJA!
  • ~PUCHATEK
    (2012-02-21 08:45)
    Tusk stwarza iluzje jak Gierek dobrobytu i podobnie jak w sali BHP czerwoni z różowego salonu robili wszystko by ich pupil został przywódcą, by dalej ten sam w istocie komunistyczny cyrk funkcjonował.Tusk to taki zmodyfikowany Gierek ,który podąża tom samą ścieżką budowania dobrobytu na kredyt i szuka sposobu by ta władza mu nie została zabrana przez apetyt obywateli bycia wolnymi.Już teraz wiedzą że wolność w internecie to ZWYCIĘSTWO prawdy i upominanie się obywateli o swoje prawa .Zobaczyli jak w Afryce tyrani zostali wrzuceni w otchłań i robią wszystko by uratować swoje tyłki i dalej trwać przy władzy ,bo też wiele mają na sumieniu.
  • ~skoblar
    (2012-02-21 08:45)
    A jak za Kaczora o 6-tej rano CBA zakuło w kajdanki czterech łapówkarzy z Agencji Rolnej SP to darliście mordy, że to "Panstwo Policyjne". No to macie Rudego Zdrajcę. I co teraz, Dobrze Wam, matoły?
  • ~skojarzenie
    (2012-02-21 08:52)
    INTERNAUTO, POSIADACZU TELEFONU(JAKIEGOKOLWIEK), BĄDŹ PEWIEN:

    J E S T E Ś I N W I G I L O W A N Y

    rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana, ... Stan po 13 XII 1981 r.

    Historia lubi się powtarzać
  • ~oko temidy
    (2012-02-21 08:58)
    No i co władza ma internautów głęboko w d..., i tak właśnie wy.cyc.kali tych wszystkich co demonstrowali w mrozie na ulicach .Oni w.-cale. się nie liczyli i nie liczą z głosem społeczeństwa a demo-kracja to fikcja medialna.